Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy bizonyos...

Miért van az hogy bizonyos politikai párt ha lebuktatják Őket élöben és kérdést tesznek fe, ezt meg miért csináltad, akkir nem próbálják megmagyarázni, hanem azt mondják, de hát a másik is csinálta?

Figyelt kérdés
Még akkor is,mikor a másik csak ezred annyit csalt képesek pofátlanul hivatkozni ilyen dolgokra! A másik, hogy nem is tudom miota felmentés egy bűn alól,hogy más is ezt csinálja!?
2020. jan. 26. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi van a trojkával Kispesten? Ők mennyivel tiszteségesebbek, mint Borkai? Tudom, kérdésre kérdéssel nem válaszolunk, és sokat elmond a kispesti szavazók tudatos voksolásáról az az eset is.
2020. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi van veluk,de ez a hozzáállás pont ami kéros, hogy kérdéssel akarsz válaszolni
2020. jan. 26. 23:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Én erre azt szoktam mondani hogy nem az mindegy hogy te egy embert ölsz meg a szomszédod meg kettőt. Mind a ketten gyilkosok vagytok.
2020. jan. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a kérdés, de triviális rá a válasz; ha a másiknak nem kell felelősséget vállalnia azért, amit tett, akkor nekem miért kellene? Egyébként ez egy kvázi alapvető ösztön, már az óvódáskorúak is így védekeznek.
2020. jan. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert bohózat az egész, meg van beszélve előre sokminden benne.
2020. jan. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"A másik, hogy nem is tudom miota felmentés egy bűn alól,hogy más is ezt csinálja!"


ha az egyik által elkövetett bűnnel foglalkozol, a másik által elkövetettel meg nem, akkor abból egyenesen következik, hogy az a dolog szerinted nem minden esetben bűn. akkor viszont felmerül a kérdés, hogy tulajdonképpen mit is kérsz számon?


pont az a jellemző, hogy az egyes pártok szimpatizánsai a saját pártjuk görénységeivel nem foglalkoznak, a másik párt görénységeivel meg igen. akkor most tulajdonképpen mivel is foglalkoznak? mert magával a bűnnel láthatóan nem. akkor ugyanis mindegy lenne, hogy ki követi el. de nem az.

2020. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4"ha a másiknak nem kell felelősséget vállalnia azért, amit tett, akkor nekem miért kellene? Egyébként ez egy kvázi alapvető ösztön, már az óvódáskorúak is így védekeznek.

"


Azt mondom mindkettő nek kell vállalnia a felelősséget,nem kivételezni.


Más. Tehát óvodások képviselnek?!

2020. jan. 27. 09:50
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os leirtam a választ a 7-esben akkor most elitéled a saját pártod bűnet is?!
2020. jan. 27. 09:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez el van mondva az illuminati filmekben. Minden orsdzágban két egymással vetélkedő csapat van, akik mind a háttérhatalmat szolgálják ki, ha nem így lenne nem engednék kormányra őket lásd az osztráj Hájderékat
2020. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Más. Tehát óvodások képviselnek?!"


Szóval az óvódásokra és a képviselőkre más játékszabályok vonatkoznak?


De elég csak magadból kiindulni; szinte biztos, hogy megesett, hogy 1-est kaptál a dolgozatra, és rögtön azt vágtad rá, hogy de a Kis Pistáé is 1-es lett, sőt, ő még bukásra is áll 8 tantárgyból.

Na, ugyanez a helyzet, csak nagyban.

2020. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!