Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hiteles hírportálokat...

Milyen hiteles hírportálokat ismertek még az index.hu-n kívül?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 08:28
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mondom van
2020. ápr. 27. 11:14
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha lenne akkor engem már régen kitiltottak volna a francba! Itt szabályok vannak, ha bizonyos szavakat nem írsz le akkor akármilyen okorseget irkálhatsz!
2020. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#22 Ez tévedés. Én is azt hittem amíg szimplán egy vélemény miatt ki nem tettek - holott sem a tiltott szavakat, sem egyebet nem használtam. nem voltam sem sértő, sem fenyegető, nem akartam senkit akasztani vagy bántalmazni és nem is volt szélsőséges a véleményem - ahogy most sem az. Csupán szúrta a szemét a véleményem valakinek/valakiknek és ha sokat bejelentenek, akkor ki is tesznek.
2020. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha sokan bejelentenek akkor meg azért törölnek, a többség dönt ez a demokrácia!!! Abban meg ugye nincs cenzúra, szóval cenzúra nincs a gyakori kérdéseken. Dehogy van cenzúra! Cenzúra itt! Dehogy
2020. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Továbbra is várom az ajánlást, az elfogulatlan, pártsemleges médiára? Szerintem várhatom, mert ilyen NINCS!
2020. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

őszintén érdekel, hogy miért lettem lepontozva a magyar hang, hirklikk válaszommal

akik lepontoztak, drága értelmiségiek, olvastok ti bármit is a samponos flakonon kívül?

2020. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Soros pénzel itt mindent azért lettél lepontozva! Ne is törődj vele, nekem tetszett a válaszod
2020. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!