Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Kásler megtiltotta a kórházaknak, hogy a koronavírusról beszéljenek?

Figyelt kérdés
Miért akarja eltussoltatni a dolgokat és hallgatni a problémáról, illetve az ott felmerülő (súlyos) hiányosságokról és szabálytalanságokról? Ez jobb fényt vet rá és a fideszre?
2020. ápr. 26. 11:28
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
58%
Te tényleg ilyen nehéz felfogású vagy? Mit nem lehet érteni azon, hogy egy ilyen utasítás nem publikus?
2020. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%

#31 Nem tudsz olvasni? Már megválaszoltam ezt a kérdésedet. Nem veled beszéltem éppen.

Azt értem, hogy neked elég ha valamelyik ballibes álhír portál eléd tesz egy "hírt" hogy ez vagy az történt, de nekem nem. A másik oldal híreit is éppen így ellenőrzöm.

ha nem lehet hozzáférni, elolvasni, akkor honnan tudod hogy igaz amit róla írtak? sehonnan. Csak neked eléd hogy ezt írta médiád.

2020. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy ellenőrzöd te, vastagbelig van a nyelved a főnök seggében...


Ahogy azt is megmondtam már neked, hogy a kórház válaszát kell validalni - ami a kormány dolga. És mivel ők nem jelezték, hogy ne lenne igaz muszáj feltételezni, hogy az. Ennyike.

2020. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

#33 A stílus maga az ember. Ez alapján nem csak sötét vagy, hanem ostoba is. Egészségedre.

Vicces hogy te tartasz mást agymosottnak, mikor még csak fel sem merül benned minimális igény arra hogy megismerd a valóságot.

Szánalmas és azért vicces is.

de inkább szánalmas.

2020. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
58%
Lari fari. Mikor már nem tudsz több hülyeséget osszehordani és a téma terelese nem vált be akkor probalkozol a kioktatassal. Figyellek már egy ideje, ez egy stabil egyszerű szisztéma de nem válik ám be mindig.. kicsit fejleszd magad vagy szólj be a központba, hogy kellene még pár előre megírt szöveg...
2020. ápr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

#35 Még mindig nem sikerült megértened hogy ÉN nem állítottam hogy bármi ne úgy lenne ahogy a cikkben van? Hogy én éppen megismerni szeretném a valóságot MIELŐTT véleményt mondok?

Mi abban a felfoghatatlan számodra hogy ha valaki KERES és KÉRDEZ az nem terelés, hanem éppen az hogy ISMERNI akarja a választ?

Te nem is tudsz semmit és nem is akarod tudni. Te vagy az aki terelsz, ahelyett hogy elismernéd - te sem tudsz semmit.

2020. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Andizsuzsi ***** válasza:

"egy linkkel mutasd meg hogy HOL tudom elolvasni, megtalálni az ilyen vagy hasonló EMMI utasításokat."


Az, hogy te nem tudsz keresni, egy honlapon, ugyan nem az én hibám, de lásd segítő szándékomat, nem lepontozlak, hanem segítek.

[link]

- lap alja felé: ELJÁRÁSREND - Magyar Koronavírus Kézikönyv - 16. oldal alja - hivatkozás EMMI utasításra (konkrétan ez a boncolásokkal kapcsolatos, de az talán lényegtelen). Nyilván az adott utasítást itt sem tudod elolvasni, hiszen azok belső használatúak, de

feltételezem, hogy a koronavirus.gov.hu oldalon közreadott, Kásler által jóváhagyott dokumentum elég hiteles a számodra is.

2020. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi

Nem adtam semmi okot arra hogy így írj. nem is egyszer kérte szépen, hogy mutasd meg hogy hol tudom elérni. Az első mondatomban leírtam, hogy megpróbáltam megkeresni és nem sikerült. Most megadtad - köszönöm. Csak éppen nincs ott. Az hogy megemlítik az utasítás számát, az éppen úgy nem teszi elolvashatóvá és megismerhetővé.

Nem az a gond hogy nincs ott és máshol sem. Az a gond hogy ezt eddig tartott kideríteni, hogy te sem tudod hol van, te sem tudod elolvasni - még a hasonló utasítást sem. Volt egy válaszoló aki leírta egyszerűen és röviden, hogy nem lehet megtalálni a neten csak úgy. Tiszta sor, nem is kell hogy minden megtalálható legyen.

Csak nem tudom miért kell úgy csinálni, mintha el lehetett volna olvasni, meg lehetett volna találni.

2020. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Andizsuzsi ***** válasza:

"Csak nem tudom miért kell úgy csinálni, mintha el lehetett volna olvasni, meg lehetett volna találni."


SENKI nem csinált úgy, mintha meg lehetett volna találni, vagy el lehetett volna olvasni. Ez egy BELSŐ utasítás, tényleg nem értem, mit nem lehet ezen megérteni és lovagolni rajta napok óta.


De akkor megpróbálom újra.

Egy válaszoló itt azt írta, hogy azért tartja hiteltelennek a cikket, mert az EMMI utasítások száma nem ilyen formátumú és linkelt ide utasításokat, amik valóban különböztek. Az IKTATÓSZÁMUK FELÉPÍTÉSE. Ő ebből arra következtetett, hogy ez egy kitalált dokumentum kitalált iktatószámmal. Erre válaszoltam ÉN, hogy az EMMI-nek vannak ilyen felépítésű iktatószámmal kiadott utasításai, jellemzően a koronavírushoz kapcsolódó intézkedésekről. Ennyi. Te értetlenkedtél. Erre én megmutattam, hogy egy, a honlapon található dokumentumban is hivatkoznak ilyen utasításra, ott van az is, hogy miről szól az az utasítás.

Komolyan nem tudom, hogy kötekedsz, vagy tényleg értetlen vagy.


Arra még mindig nem válaszoltál, hogy mit gondolsz arról, hogy senki sem cáfolta az utasítás meglétét.

2020. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!