Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki fel tudna világosítani...

Valaki fel tudna világosítani mi is a kormány transzneműek ellen szóló javaslata?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 20:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet valakit szerdáról péntekre átoperálni.


Ez egy hosszú folyamat, a hormonok csak nagyon lassan, évek alatt okoznak icipici testi változásokat.


Műtétből van több féle, aki élne ilyesmivel, az általában nem csak egy menetes dolog, hanem gondos orvosi, pszcihológiai vizsgálatok előzik meg.

Én nem vagyok transz, de volt plasztikai műtétem, (csak!!!) kb 10 különböző teszten mentem át előtte, vérkép, vizelet, terheléses teszt, ct, aneszteziológus, anyámkínja. A transzneműeket ettől sokkal jobban kivizsgálják. Ennek mind adminsztrációs nyoma van.


Plusz a legtöbb átaakulás több műtét is, és nem mindenkinél ugyanaz.


Pl egy csajnak a hormonok számára megfelelő melleket eredményeztek, de szőrösebb, így elmegy lézereztetni, nem csak az arcát meg a mellkasát, de a karját, lábát is.

A másik meg hajbeültetésre megy el, meg az ádámcsutkát lefaragni vagy az arcát kerekebbre feltöltetni.

Fiúknál dettó, van aki pl T-n is csak gyér szakállat tud csak produkálni, és ezért ezt beültetik neki.

Van aki akar péniszt, van aki nem. Van aki akarna, de pl orvosi okokból nem műthető, vagy nem bírja a veséje az életen át tartó hormonkezelést...


Ujjlenyomat, DNS, csontszerkezet, haj és szemszín mind megmarad, és arcra, viselkedésre sem lesz valaki felismerhetetlen.


Pláne a fennt említett papírmunka miatt hivatalosan nem lehet ezzel csak úgy megpattani.

2020. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!