Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha megtartják az érettségit,...

Ha megtartják az érettségit, mert a vírus mégsem olyan vészes akkor minek zárták be az iskolákat?

Figyelt kérdés
Miért nem tudták megoldani úgy, hogy csak az idős tanárokat nem engedik tanítani, a többiek pedig ugyanúgy taníthatnának és a diákok tanulhatnának. A digitális oktatás szart sem ér(legalábbis Magyarországon). Miért kellett az egész országot megbénítani ha csak az idősekre veszélyes? Nem logikátlan ez, hogy bezárják az iskolákat de azért az érettségit megtartják, mert mégsem olyan veszélyes? Ezt csak én nem tudom követni?

2020. ápr. 26. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#10 NEM kötelező most menni érettségizni, ez most csak lehetőség azoknak akik nem akarják hogy emiatt ne tudjanak szakmai vizsgát tenni vagy a felsőoktatásba felvételizni. Vagyis aki úgy érzi hogy ez nem éri meg neki utazni, akkor nem kell megtegye, gond nélkül mehet érettségizni ősszel.

A többi százezernek meg nem vesszük el a lehetőségét hogy szeptemberben normálisan folytathassa az életét.

2020. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra írtam, hogy nem ér sokat csak az iskolában óvintézkedni, ha ennyien útra kelnek. (Bár ott sem tudom, hogy oldják meg a mosdóknál majd szünetben.) Persze abszolút értem, hogy rájöttek, hogy most muszáj enyhíteni, ha nem akarunk csődbe menni, és érdemes a fiatalokkal kezdeni.
2020. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!