Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin mért gondolja...

Novák Katalin mért gondolja azt hogy az ingyenes nyelvvizsgától meg a jogosítványtól több gyerek születne?

Figyelt kérdés

[link]


Aki gyereket akarna vállalni az pont nem ezért fogja tenni. Vagy ezek már előre megvoltak neki még a gyereke születése előtt. Tehát nem értem hogy ki a célcsoport.

Továbbá nyílt titok hogy pont MO-n a lakosság több mint fele semmilyen idegennyelvet nem is beszél.


Bár akiket én ismerek azoknak meg pont hogy nincs nyelvvizsgája és ez őket nem is érdekli. Egyik illető pl egy 3 gyerekes anya, a másik egy könyvkiadónál dolgozó 50-es Úr...1 fia van.


Ezt valami közvélemény kutatásból szedték le ?

Innen az "összefüggés" ?



2020. ápr. 28. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

én pont most készülök visszaigényelni 35 ezer forintot a sikeres nyelvvizsgám után

köszi orbán!

2020. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Novák Katica nem gondol semmit. Csupán azt gondolja amit Orbán engedélyez neki hiszen ő is a fides talpnyalók új generációja mint Hollik vagy Rétvári Bencus vagy a Sorosozás koronázatlan királya Hídvégi elvtárs aki nem rendelkezik önálló értékrenddel és értékekkel.


Aki meg rendelkezett ezekkel mint Lézer János azt meg Orbán eltakarította az útból.

2020. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ezt a nőt azért fizeti Orbán, hogy ostobaságokat mondjon.
2020. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért pontosítsunk, egyik sincs ingyen.

Jogosítvány esetén 25 ezerig terjedően, nyelvvizsgánál a minimálbér 25%-ának mértékéig lehet visszaigényelni a már befizetett összeget a sikeres vizsgadíjból.

2020. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
a nyelvvizsgadíjam 100%-át visszaigényelhettem, tehát mondjuk, hogy ingyen volt
2020. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jogosítványban meg eddig sem a kresz elmélet és a vizsga díj volt a nagyon drága hanem az órák.
2020. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!