Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzséristák, titeket nem...

Puzséristák, titeket nem zavar, hogy Puzsér kb. kétnaponta tölt fel videókat, amiben valakivel beszélget 2 méternél kisebb távolságban?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Tihanyból kiabáljon át?
2020. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Elég ha betartja a szabályokat.
2020. ápr. 28. 22:08
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
A kérdezőnek igaza van!! Ez veszélyes, Puzsér veszélyes! Stop Puzsér!
2020. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szóval nem zavarja őket, ezt szűröm le az első két válaszból. Puzsérnak joga van a kijárási korlátozást megszegni azért, hogy kapja a kattintásokat youtubeon (Ja, ő nem a kattintásokért csinálja, bocs elfelejtettem).
2020. ápr. 28. 22:16
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy van hozzá joga, a szabályok rá is vonatkoznak! Pont ezért veszélyes amit csinál, főleg ha terv szerint csinálja. A Puzsér terv veszélyes, Stop Puzsér terv!
2020. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Orbán Viktor meg végigjár tudom is én hány kórházat meg idősotthont, viszi magával a kísérőit, sőt az Operatív Törzs ülésein vagy 15-20 ember biztos együtt van egy teremben.


Szóval ezek után döntsd el, melyik a kockázatosabb járványügyi szempontból. Ha Puzsér leül valakivel kettesben beszélgetni egy random helyen, vagy ha a miniszterelnök és tudom is én hány ember vele együtt végigjárja a kórházakat, amiket minden erővel védeni kellene.

2020. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem kockázat szempontjából kérdezem. Az érdekelne, miért van az, hogy itt már azt is leszólják, aki egy autóban mindenkitől elzárva el akar menni vidékre, de ha Puzsér csinálja az nem baj. Egyébként is észrevettem, hogy ezen az oldalon nagyon sok a Puzsér hívő, a választások előtt is nagyon védték a marhaságait.
2020. ápr. 28. 22:50
 8/17 anonim ***** válasza:

Akkor most megint csak azt tudom mondani, hogy Orbán Viktor meg az egész országot végigjárja.


Nem mond Puzsér marhaságokat, csak fel kellene fogni és kilépni a fényre a sötétségből. Kár, hogy ezen az oldalon túl kevés az olyan ember, aki osztja az ő véleményét és nem valamelyik politikai szektájét.

2020. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor bizonyára mindenkire rá lehet bízni az országot, aki Orbán Viktornál felelősségteljesebb.
2020. ápr. 28. 23:08
 10/17 anonim ***** válasza:
Ebben is lehet valamennyi igazság. De ha még egy kis lelkiismerete vagy gerince is van az illetőnek, máris ideálisabb miniszterelnök lenne.
2020. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!