Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is támogatjátok a hajléktal...

Ti is támogatjátok a hajléktalanok Budapest belső kerületeiből a külső kerületekbe való átköltöztetését?

Figyelt kérdés
Szerintem ez kiváló döntés. Később a drog rehabilitációs intézményeket, tűcsere programot is a külsőbb kerületekbe kéne költöztetni.
2020. ápr. 29. 09:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

A 10 közben törölve lett...


"ahova a hajléktalanok mehetnek és nem kötelező menniük."


De azok lesznek átszállítva akik jelenleg a Dankó utcai szálló élnek. Ők most ott éltek eddig, de elköltöznek. Ezentúl Csepelen fognak élni. Sokkal jobb körülmények lesznek ott számukra. Dankó utca azért elég rossz környék, ehhez képest Csepel sokkal jobb lesz nekik. Minőségi változás lesz az életükben. Ők is megérdemlik a lehető legminőségibb életet.

2020. ápr. 29. 10:43
 12/24 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Nekem mindegy hol, jöhetnek akár a szomszédomba is, csak legyen rendes hajléktalanellátás.
2020. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezek szerint nem az utcán élő hajléktalanokra gondolsz, hanem a hajléktalanszálló lakóira. De miért van annak jelentősége, hogy hol van az a szálló és miért kéne támogatni vagy ellenezni? Nekem kb teljesen mindegy, hogy a város melyik részén vannak. Minél több embert el tudnak látni minél magasabb színvonalon annál jobb, de ez nincs összefüggésben azzal, hogy melyik kerületben van.
2020. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Neked mindegy de nekik lehet nem. És ha normális környezetben van a szállásunk az nekik jobb. Azért a lepukkant Dankó utca után egy fás, rendezett, külvárosi környék ezerszer minőségibb. Legalább ez a kis örömük had legyen meg, hogy jobb környéken élhetnek. 🙂
2020. ápr. 29. 11:45
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen, csak a külső kerületekbe költöztetés szerintem nem jelenti feltétlenül azt, hogy jobb körülmények között lesznek, vagy hogy jó környéken lesznek. A külvárosban is vannak lepukkant, nem zöld részek. A kérdésből pedig úgy értettem, hogy általánosságban mi a véleményünk a költöztetesről. Ennek a konkrét példának amit írtál nem néztem utána, de ha így van azt természetesen támogatom :)
2020. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nézz utána, szerintem nagyon jó kezdeményezés. Örülök, hogy támogatod, jó ilyen józan hangot is hallani végre a sok gyűlölködés közepette. Van még remény ezek szerint 😉
2020. ápr. 29. 13:40
 17/24 anonim ***** válasza:
44%
Ha valakiket - legyenek azok indiánok, kommunisták, revizionisták, arisztokraták, cigányok, zsidók, homoszexuálisok, magyarok, németek, hajléktalanok, krími tatárok vagy ujgurok - megkérdezésük nélkül, akaratuk ellenére elszállítanak, az maga a fasizmus. Nem jó. Nem támogatom.
2020. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#19


Tudod miről van szó amúgy? 🙂

2020. ápr. 29. 14:19
 19/24 anonim ***** válasza:
Én igen. És te?
2020. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ha valóban tudnád akkor támogatnád. Kivéve ha gonosz ember vagy.
2020. ápr. 29. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!