Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövőre megyek fel Pestre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre megyek fel Pestre egyetemre. A lány, aki tetszik, itt marad vidéken. Érdemes azért belevágni?

Figyelt kérdés

Kapcsolatom még nem volt, de egynehány lánnyal volt már dolgom. Szóval tudom, hogy ő most tényleg tetszik belsőre (bár nagyon közelről még mem ismerem). Vele azt hiszem érzem a szikrát, amit még eddig senki mással.

Szeptembertől viszont Pesten fogok tanulni, ő pedig még kilencedikes és itt marad vidéken.

Távkapcsolatot nem akarok. Ha akkor akarnám is, rossz lenne, most tiszta fejjel belátom.

Hosszútávon tehát halott az egész.

Ti ezt hogy kezelnétek? Mi a megoldás?

Előre is köszi a véleményeteket.



2019. dec. 21. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Visszakérdezek: milyen kapcsolat az, ami attól tönkremegy, hogy az év kétharmadában csak heti két napot tölt veled?

Az egyetem azért nem egy börtön. Decemberben már kezdődik a vizsgaidőszak, és tart január végéig. Másfél hónap, amikor csak egy-egy napra kell ott lenned. A maradék kb. 40 napot meg a barátnőddel töltheted. Meg ugye nyári szünet, és a június szintén vizsgaidőszak. Emellett kevés olyan szak van (persze, azért van...), ahol heti 5 nap reggeltől estg van tanítás. Volt olyan félévem, hogy csütörtök délután már itthon voltam. Összesen egy félév volt, amikor pénteken is voltak óráim. Nem gondolom, hogy egy kapcsolat halálra lenne ítélve, ha "csak" a hét felében tudunk találkozni.

De ha neked ez nem megy, akkor talán éretlen vagy, és cseppet sem szerelmes. Akkor ne is kezdj bele, kár lenne hülyíteni szegény csajt.

2019. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerelmes valóban nem vagyok, hisz' mint írtam, még nagyon közelről nem ismerem, csak eléggé tetszik. Így tiszta fejjel a szerelemtől nem befolyásoltan tudom mondani, hogy nem szeretnék távkapcsolatot, szerintem nem lehet egészséges. De nincs benne tapasztalatom, szóval lehet neked van igazad. Köszi a választ.
2019. dec. 22. 00:02
 3/8 anonim válasza:
50%
Szerintem sem erdemes..
2019. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne
2019. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
43%

Szerintem ha majd pesten leszel el is fogod felejteni ezt a lányt. Úgy is szakítás lenne a vége mert rengeteg új embert fogsz megismerni, rengeteget fogtok bulizni, és úgy is jön majd egy (több is) lány aki beindítja a fantáziádat, es sokkal érdekesebb lesz az aki ott van helyben mint az aki messze van.


L/29

2019. dec. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

1. Lesz még sok lány. Meg lehet jelenelg különlegesnek tűnik, de későbbiekben visszatekintbe nem lesz kiemelkedő. Főleg a "Kapcsolatom még nem volt, de egynehány lánnyal volt már dolgom" dolog utal erre.


2. Bocsi, de jól hallottam hogy te 18-19 éves vagy ő meg 9es, azaz 14-15 éves? Ezért már letöltendő büntétést kapnál az USAban amúgy, de nem is az a lényeg. Szimplán annyira fiatal hogy még ő sem tudná eldönteni hogy mennyire komoly dolog vagy neki.


Itt nem egy Rómeó és Júlia szintű szerelemről van szó, csak megtetesztett a másik és kijöttök.

2019. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2019. dec. 24. 03:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen is lesznek bőven crushok. Hidd el, hamar elfelejted..
2019. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!