Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely főpolgármest...

Karácsony Gergely főpolgármester úr tervezi a tűcsere programok újraindítását a fővárosban?

Figyelt kérdés
Nagy szükség lenne rá. Az intravénás droghasználók súlyos betegségek veszélyének vannak kitéve ha megosztják egymás között a használt tűt, fecskendőt. Fontos lenne, hogy könnyen steril eszközökhöz jussanak, az egészségük megőrzésének érdekében.
2020. ápr. 29. 11:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%

Mert a hatarin tuliak fontosak, a magyarorszagi drogosok nem. Szepek vagytok. Ez egy betegseg, mint az alkoholizmus.

Nem vagyok szenvedelybeteg, csupan empatikus.

Egyet ertek a tucsere programmal.

2020. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

#19-es válaszadónak köszönöm az értelmes, korrekt hozzászólást. Több ilyen emberre lenne szükség.


qkker1 és a többi pedig mélységesen szégyellje magát!

2020. ápr. 29. 19:54
 23/25 qkker1 ***** válasza:
34%

"qkker1 és a többi pedig mélységesen szégyellje magát!"


Miért is?


Csak nem azért, mert nem támogatom a hozzád hasonló drogosokat?!

Senki nem kötelezett arra, hogy rászokj arra a szarra, de ha már megtetted, akkor viseld a következményeit, és ne másoktól várd, hogy támogassanak!

2020. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

qkker1


1. Szépen beszéljél, add meg másoknak a tiszteletet!

2. Képzeld én nem vagyok kábítószerhasználó, de törődök az embertársaimmal, nem úgy mint te.

3. Kár vitázni veled, nem vagy azon a szellemi szinten, hogy képes legyél megérteni egy ilyen dolgot.

2020. máj. 1. 11:56
 25/25 qkker1 ***** válasza:
60%
Vajon miért lett törölve a kérdező profilja? Esetleg mást is priváttal zaklatott?
2020. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!