Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek meglesz a bejutási...

Szerintetek meglesz a bejutási küszöbe (5%) a Mi Hazánk Mozgalomnak a 2022-es országgyűlési választásokon?

Figyelt kérdés

Szerintem lazán meg lesz a bejutási küszöbszázalék, hiszen:


- Mióta a Jobbik beállt az DK-MSZP-XYZ összefogásba, elég erősen lecsökkent a támogatottsága a pártnak a jobboldali, de Fidesz-KDNP-re nem szavazók körében.


- A mozgalom a "se Orbán, se Gyurcsány" mottóval meg tudja szólítani a politikailag inaktívabb szavazókat,



2020. ápr. 29. 14:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%

ez az általad emlitett"párt" a fidesz báb pártja.

Aki rájuk szavazna, miért nem az anyapártra(fidesz) szavaz?

Nem világos miért kéne Torockaira szavazni, mikor ott vana fidesz az ilyen agyú embereknek...

2020. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Troll Tomi, legalább itt nem trollkodj.

Azt csak a balliberális ellenzék terjeszti a Mi Hazánk Mozgalomról, hogy a Fidesz-KDNP bábja lenne, méghozzá azért, mert mindkét párt nemzeti érzelmű, és nem kér a globalista Brüsszelt kiszolgáló szennypártokból, mint amilyen a Momentum vagy a DK.

2020. ápr. 29. 15:12
 13/24 anonim ***** válasza:
37%
Az ideális számomra az lenne, ha a parlamentben csak nemzetben gondolkodó pártok lennének: Fidesz-KDNP és Mi Hazánk.
2020. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem igen és jól is látod a helyzetet.

Én is jobbikos voltam 2018 ig kb.Most fideszes vagyok,de a Mi Hazánk is nagyon szimpi

2020. ápr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
19%
Remélem nem jutnak be.
2020. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
94%
Idő kérdése és bent lesz!
2020. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
2022? Azt még meg is kell élni...
2020. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nincs akkora támogatottséguk.
2020. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Most nem úgy tűnik.

De addigra a Jobbik is az 5%-ot fogja ostromolni, az MSZP tán át de viszi, de se a DK, se Momentummál nincs többlet.

Szóval egy része csapódhat akár a Mi Hazánkhoz, ők most 2+ körül állnak.

2020. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 DarthPlagueis ***** válasza:
61%

Adjon az Isten!


Akarcsak te, en is a 2018-as valasztasokig voltam Jobbik szimpatizans. (2006 oszetol)

Vona lemondasa utan teljesen elindultak a lejton, ami azert mar lathato volt, de naivan biztam bennuk...


De a kerdesedre valaszolva, szerintem kicsi az eselye, mivel jobboldali kormanyunk van. A Jobbiknak konnyu volt erosodnie baloldali kormany alatt, foleg az oszodi beszednek es a rendori tulkapasoknak koszonheto a megerosodese. Latszik, hogy Toroczkai probal visszaterni ide a Mi Hazankkal, es ezzel nincs is baj, csak jelenleg nincs meg a feltetele annak, hogy erosodjon latvanyosan. Szerintem...


Egyebkent en is hezitalok, hogy 2022-ben hova tegyem az x-et. A Fidesz 2015 utan, a migransok hatasara lett szimpatikus, elotte gyuloltem oket, akarcsak a balliberális oldalt. A szargentini jelentesnel volt Orbannak egy mondata az ellenzeknek, ahol kijelentette, hogy a problema az, hogy jobban gyulolik ot, mint amennyire a hazajukat szeretik. Itt indult el bennem az, aminek a vege az lett, hogy a 2019-es EP valasztason a Fideszre szavaztam. Meg most se tartom magam fideszesnek, de nem latok alternativat, barmennyire is szimpatikus a Mi Hazank Mozgalom.


Ja es meg valami. A napokban figyeltem fel a Rajt Mozgalomra. (Radikalis Jobboldaliak Tarsasaga)

Nem tudom, hogy te hallottal-e mar roluk, nekem idaig kimaradt. Amit megtudtam roluk, hogy a 2018-as valasztas utan csalodott jobbikosoknak szantak, viszont a MHM mellett eltorpulnek, ezert inkabb egy amolyan jobboldali ketfarku kutyapartnak tekinthetoek az akcioikkal. Ha nem ismerned oket, nezz utanuk, en jokat nevettem. :)

Engedd meg, hogy a toluk hallott elkoszonest hasznaljam, szerintem zsenialis!


Szebb Jövedelmet! :D

2020. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!