Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miből gondolják olyan sokan,...

Miből gondolják olyan sokan, hogy magas lesz a részvétel az idei országgyűlési választásokon?

Figyelt kérdés

Oké, Hódmezővásárhelyen sokan mentek el, de ez alapján le lehetne vonni országos következtetéseket? Nem hinném.

Én pont, hogy olyan videókat látok, amelyben teljes apátia uralkodik, a fiatalok kb azt se tudják, milyen pártok indulnak a választásokon. Szomorú, hogy ilyen a generációm.


2018. márc. 13. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert elegük van.
2018. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
45 eves vagyok, meg sosem szavaztam. Most elmegyek. Hidd el, sokan tesznek igy.
2018. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Az ellenzék példát mutat a focimániás szájnyalogatónak demokráciából.

Meghívták országunk "eszét" is de ő ismét elmenekűlt a meghívás elől.


[link]

2018. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Azért vannak fiatalok akiket foglalkoztat a választás és a politika.


[link]

2018. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Panaszkodnak a közvélemény kutatók, hogy nem kapnak egyenes válaszokat, így nem tudják megmérni a párt referenciát, és sokan közlik, hogy nem mondják el kire szavaznak.

Hódmezővásárhelyen 60%-s Fidesz győzelmet jósoltak, kb 55%-s részvétellel.

Csak elment még 10% és bukta lett.

Ha most 75% körül lesz a részvétel, akkor a Fidesz nyakig benne lesz, mert a saját szavazó bázisa nem nőtt, viszont, akkor a többieké növekedni fog. És akkor egyedül nem tud kormányt alapítani.

Plusz az egyénikből sokat el is veszthetnek, a kamu pártok már nem működnek, rengeteg ember tudja, hogy miért vannak.

2018. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is magas lesz, Hódmezővásárhely után a kormányváltást akarók vérszagot kaptak, a kormány támogatóit pedig hideg zuhanyként érte, mint 2002-ben az első forduló.
2018. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy gyűlnek a korrupt fideszes esetek egyre többen gondolják azt hogy mindenkire szavaznak csak a fideszre nem. A "tiszta" kezűek pártja ugye????? Tiszta kézzel lapátolják az adófizetők pénzét a saját bankjukba.



[link]


[link]

2018. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A választási kampány ritka aljas, erre az összes agyatlan patkány előbújik a lyukból és megy szavazni.
2018. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!