Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kormány először bejelenti,...

A Kormány először bejelenti, hogy aug.15. -ig nem tarthatóak meg 500 fő feletti rendezvények. Majd rá pár órára "pontosításként", hogy semmilyen rendezvény nem tartható meg. Csak szerintem teszik evvel hiteltelenné magukat?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár az "500 fő felett nem tarthaó meg rendezvény" azt jelenti, hogy max. 500 fős rendezvények megtarthatóak. Sokan örültek is, esetleg szervezni kezdtek. Erre rá pár órára, "pontosítanak", hogy semmilyen rendezvény nem lehet. Akkor meg minek 500 főzni? Jelentsék be kapásból, hogy semmi nem tartható meg, és slussz! Szerintem ez eléggé önhiteltelenítés, csak fokozza azt az érzetet, hogy azt sem szabad nekik elhinni, amit saját maguktól kérdeznek.
2020. máj. 2. 12:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9: De akkor mondják ezt! És ne azt, hogy pontosítanak!
2020. máj. 2. 13:02
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Ebből csak az látszik hogy nyomás van a kormányon meg a szakértőkön is. Örülök ha valamit oontisítanak, mert nem szeretném hogy az legyen hogy elterjedt a vírus a hibájuk miatt. Én nem vagyok ellendurkker..
2020. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Akárhogy is nézzük, ezt a dolgot és sokminden más képmutatást az utóbbi hónapokból még Frank Underwood is megirigyelné.
2020. máj. 2. 13:08
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Neked az elmúlt 10 évben bármi hiteles volt, amit a fidesz kommunikált? Mert ha igen akkor ott nagy a baj...
2020. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14: Nem, de a határozott bejelentéseket azért hellyel-közzel elhittem.
2020. máj. 2. 13:26
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Mikor bejelentette az 500 főt, akkor én hangosan szidtam "hule vadj bameg?" ordítoyyam "ezt nem kéne te az Isten verjen a betonba arccal" Mélyen vallásos vagyok semlyénes módra, állatokat ölök vadászpuskával, szó mi szó, keresztény hitem sem állított meg, és azt mondtam "Ötszáz? mi ez a böszmeség?" S lásd ezt vissza mondta, és jól tette. Legalább tíz évig nem megyünk buliba lerészegedni a haverokkal, hm milyen tragédia!
2020. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
16: Még szerencse, hogy nem te írod a jövőt. Amúgy meg próbáld elkézelni, hogy a szakadék szélén állsz, én azt mondom, nem löklek le, majd a következő pillanatban elgáncsollak, hogy lezuhanj. Végül is csak pontosítás, nem?
2020. máj. 2. 18:00
 18/22 A kérdező kommentje:
Amúgy elképesztő látni, hogy mennyi besavanyodott szobaproli van, akik nem bánnák azt sem, ha soha többé nem lennének koncertek, fesztiválok és hasonló kikapcsolódási lehetőségek. Mintha ezek hiánya kizárná, hogy aki akar, lerészegedjen.
2020. máj. 2. 18:02
 19/22 A kérdező kommentje:
Az előbb a Tényekben azt mondták, hogy 500 fő felett nem tarthatóak meg a rendezvények. Nyilván nem hallották a "pontosítást", csak a pár órával korábbi első verziót. Lesz még ebből bonyodalom.
2020. máj. 2. 19:15
 20/22 anonim válasza:
Szerinteem csak a népet bosdzantják fel. Mivel, hogy egy szóvívő k*va mondta. Még csak nem is egy miniszter. Legalábbis reménykedem benne, hogy így van. De ha ez igaz akkor maga a miniszterelnők jellentse be! De a strandok akkor miért lehetnének nyitva?! Meg amúgy is Julius elejére szerintem nyoma nem lesz ennek. Tehát nem. kizárt, hogy Juli 15-re már semmilyen. korlátozás nem lesz itt!
2020. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!