Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FINA záróceremóniára érdekes...

A FINA záróceremóniára érdekes módon elfogytak a jegyek. Tudott valaki foglalni egyáltalán?

Figyelt kérdés
10 órától lehetett volna foglalni az ingyen jegyet, ehelyett valamivel 12 óra előtt indult az egész jegyvásárlási lehetőség, ott rendszerhiba miatt fél 1ig nem lehetett a kosárba rakni, aztán lám, a következő pillanatban már az összes jegy elfogyott. :O Mi van??? Akkor most mi lett azzal a sok jeggyel, ha se én, se ismerőseim nem tudták lefoglalni a jegyeket? akkor mégis ki foglalta le??

2017. júl. 24. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Azt a bértapsolóknak tartják fent.
2017. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

# 1


mi az a bértapsoló, meg tudnád fogalmazni? van esetleg bármilyen bizonyítékod erre vonatkozóan? megjelölnéd a forrásod?

2017. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Meló Diákkal megyek én is. Rendesen kell viselkedni meg tapsolni amikor mondják. 3000 ft-ot kifizetnek ezért. Még jó hogy megyek.
2017. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Micsoda??
2017. júl. 24. 13:17
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
2-es: Készülj fel, meg fogsz lepődni! A bértapsoló az, aki bérért tapsol.
2017. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
linket, és forrást kérek! anélkül provokáció az egész, nyílván fullon van az egész fina mert ez egy világesemény...
2017. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

elég csak elolvasni az utóbbi órákban jött értékeléseket: [link]

A másik meg saját tapasztalat, nem kameráztam le a te kedvedért, ahogy órákon át kínlódtam a jegyvásárlással. Akkor ezt most provokációnak veheted. ;)

2017. júl. 24. 13:48
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként meg pont azt kérdezem, hogy "tudott valaki foglalni egyáltalán?" Mert ha igen, akkor mégiscsak valós volt a jegymeghirdetés, csak mi jártunk ilyen szerencsétlenül. Nem pedig "provokációnak" szántam a kérdést, mint ahogy az utolsó fideszes kockafej fogalmaz...
2017. júl. 24. 13:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Már nincs link mert a bértapsolói állásokat fél óra alatt betöltötték. Levették a hirdetést
2017. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

újabb provokatív válasz! Kérem a cenzorokat vessék be magukat.


Milyen bértapsoló? Miről beszélsz? Te azért mész ki egy ekkora eseményre mert pénzért tapsolsz? Te nyomorult, megveszed a jegyet és elmész megnézni hogy hozzák a Magyar úszók az érmet. Nem azért mész hogy pénzért tapsolj. Ki mond neked ilyeneket? a 444 terror?

2017. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!