Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora büntetésre számíthatna...

Mekkora büntetésre számíthatnak azok a Pest megyeiek, akik megszegik az enyhített kijárási korlátozást?

Figyelt kérdés
Teszem azt, ha én Pest megyei vagyok, és el akarok menni találkozni 1-2 haverommal, iszogatni kicsit, vagy legalább parkban találkozni. Vagy szerintetek ellenőrzik majd egyáltalán?

2020. máj. 4. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs enyhített kijárási korlátozás. Pest megyében ugyanazok a szabályok érvényesek, mint eddig. A büntetés néhány ezer forinttól indul, nem tudom, hol a vége. Feltehetően ellenőrzik majd, de nyilván nem állítanak minden ember mellé rendőrt.
2020. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5-500000
2020. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Büntetés szó helyett lehetett volna az igazi nevén hívni, rablásnak
2020. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy megy ám a betartatása ennek az egésznek, mint a kutyaszájkosaraknak... Mindenesetre ne a rendőrség ablaka előtt kezdjél neki bandázni, két bokorral odébb nyugisabb lesz... Ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor legyen nálatok egy-egy bevásárlószatyor, egy-két tekercs vécépapír, maszk, és még rátok se szólhatnak!
2020. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!