Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vidékiek miért szeretik...

A vidékiek miért szeretik rajongásig a Fideszt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki vagyok és kikérem magamnak, hogy bárkiért vagy bármiért is rajonganék, max a kedvenc zenekaromért :D


Bár való igaz, hogy sokan szimpatizálnak vele

2020. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Bocs az ilyen válaszért, de én pedig azt nem értem, hogy Budapesten miért szeretik annyian a balliberális oldalt??
2020. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
A vidékiek közelebb állnak a természethez, ezáltal pedig bölcsebbek.
2020. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Főleg mert a kormány kommunikációja 90%ban úgy van felépítve, hogy a vidéki lakosság elég jelentős részét kitevő demográfiai csoportnak, az átlagos Jancsi bácsinak és Mari néninek, illetve az ő középkorú vagy valamivel fiatalabb verzióiknak imponáljon. Egyszerű, főleg az érzelmekre és a leg elemibb beidegződésekre ható rigmusok, a tipikus "haddmán ezt a sok puccos hülyeséget" mentalitás, enyhe xenofóbia, stb.

Azt hittem ez egyértelmű.

2020. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Vidéki8 vagyok, de az ismerőseim utálják a Fideszt., és én is.
2020. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
22%
6os, te és a köröd vagytok a példa, hogy a 21.sz.ban már nem mindenki idomítható egyszerű populista mentális pocisimivel :D
2020. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
A dél-szudáni színvonalú oktatas lehet az oka.
2020. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%
Nem szeretik a vidékiek rajongásig a fideszt. Mint ahogy a kérdezők sem feltétlen azért hülyék, mert kérdeznek.
2020. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Van egy jobb kérdésem: a budapestiek miért szeretik rajongásig a balliberális moslék koalíciót?
2020. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Az nem tudom, hogy hol van ilyen nagy rajongás, mert itt Keleten sorra bukták el nagyobb városokat, amik korábban Fideszes vezetésű volt és több településen is hasonló fordult elő.
2020. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!