Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért utasítja...

Magyarország miért utasítja el az Isztambuli Egyezményt? Az valódi ok érdekel.

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 17:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
18%
Mert a magyar törvényeket sérti.
2020. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Mert a fideszben ez az értékrend. Gondolj a vak komondoros polgármesterükre, aki szétcsapta az asszonyt: [link]
2020. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
16%
#2 Libsilnél meg a feminizmus. :D
2020. máj. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
2-es vagyok. Nem vagy "libsil" akármit is jelentsen ez, de az ilyen durva erőszakot a Fidesszel ellentétben elutasítom. És ez nem nemhez kötött, a férfiakat ugyanúgy védeni kell. De te legalább megmutattad milyen szinten vagy: vannak a fidesznyikek, mindenki más "libsil". Tanulj még picit mielőtt írásra adod a buta kis fejed.
2020. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
5%
Török hódoltság, Nándorfehérvár rémlik még általános iskolából? Vajon mi Törökország fővárosa? Örüljenek már, hogy nem dobunk rájuk atomot, nemhogy leálljunk haverkodni!
2020. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%
Ha a feministák jogainak a csobításáról lenne szó nem lenne gond. :D
2020. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nekem is a vak komondor jutott eszmbe, mikor olvastam. Van is elkepzelésem, de meggyözhetö vagyok.
2020. máj. 6. 17:49
 8/27 anonim ***** válasza:
54%

Az Isztambuli Egyezményt egy, a demokrácia látszatára valamit is adó országnak nem szabad elfogadnia, mert jogfosztottá teszi és diszkriminálja a férfiakat. Többek között benne van, hogy ha egy férfit zaklatással vádolnak, akkor nem a vádlónak kell bebizonyítania, hogy bűnös, hanem a vádlottnak, hogy nem az. Amellett, hogy ez univerzális fegyvert ad minden nő kezébe, akinek valami baja van egy férfival, ez még az ártatlanság vélelmével is összeegyeztethetetlen, ami a jogállamiság egyik alapfeltétele lenne.

A valódi ok persze nyilván nem ez, hanem a népszerűség hajhászása.

2020. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez meggyözönek tünik. Jobban beleásom magam a témába, mert felszínesen olvasva nem ez jött le.
2020. máj. 6. 17:56
 10/27 anonim ***** válasza:
30%

"Ez az első nemzetközi egyezmény, amely tartalmazza a nemek definícióját, figyelembe véve a biológiai nemen kívül a társadalmi nem kategóriáját,"


Hát emiatt az undormány miatt. Ezzel akarták alapvetéssé tenni a társadalmi nemeket.

2020. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!