Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te támogatod Székelyföld...

Balatoni srác^ kérdése:

Te támogatod Székelyföld autonómiáját? És alá is írtad a Székely Nemzeti Tanács petícióját?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 19:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
47%

"40k bukta."

Ne örülj!

A papír alapú ívek ebben nincsenek benne!

2020. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem és nem is fogom aláírni. Mert nekik is lehet köszönni, hogy nem lehet leváltani Orbánt.Amíg van szavazati joguk Magyarországon semmiben sem támogatom a határon túliakat.
2020. máj. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
41%

70% os


De bukta.


"Összegyűlt az 1 millió aláírás a Székely Nemzeti Tanács (SZNT) által kezdeményezett európai polgári kezdeményezéshez. A nemzeti régióknak közvetlen uniós támogatást kérő petíciót a szabályok értelmében mégsem lehet az Európai Bizottság elé vinni, mert


csak Magyarországon, Romániában és Szlovákiában haladta meg az aláírók száma a népességarányos nemzeti küszöböt, miközben hét ország kellett volna."

2020. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
75%

Ennél nagyobb öröm ne is érjen.

De lehet még el fogsz pityeredni.

Sanszos, hogy meghosszabbítják.........

2020. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Amúgy, csak érdekelne, hol láttad, hogy én örülök, vagy sem ennek, simán kijelentettem, amúgy gyakorlati részben hidegen hagy teljesen a dolog nem érint se pozitívan se negatívan, simán egy tényt írtam le.
2020. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
89%

A szervezők kérvényezték a gyűjtés meghosszabbítását, arra hivatkozva, hogy a járvány ellen tett intézkedések miatt abba kellett hagyniuk a papíralapú gyűjtést. Elvileg jövőhéten döntenek erről.


[link]

2020. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Én remélem,hogy meghosszabbítják.
2020. máj. 8. 08:52
 38/39 anonim ***** válasza:
75%

"Nem és nem is fogom aláírni. Mert nekik is lehet köszönni, hogy nem lehet leváltani Orbánt.Amíg van szavazati joguk Magyarországon semmiben sem támogatom a határon túliakat."


Tehát az a bajod, hogy az ellenzék egy rakás trágya, és emiatti frusztráltságodat a határon túliakon vezeted le. Hány mandátumon múlt a kétharmad? Hány mandátumról döntöttek a határon túliak? Tipikus primó ellenzéki hozzászólás. Remélem, hogy egy ilyen szavazótábor ellenzéki pártjai soha többé nem kerülnek kormányzati pozícióba.

2020. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
8%

Magyar ember erre a tolvajkormányra nem szavaz.


Én pedig csak magyaroknak vagyok hajlandó aláírni akármit is, nem magyaroknak nem.

2020. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!