Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Lukácsi...

Mi a véleményetek Lukácsi Katalin-ról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, mi lehet az ő szerepvállalása a jövőben?

2020. máj. 8. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Egyfelől kedves és csinos hölgy, másrészt értelmes is, de számomra nem jön be a világnézete. Én nem vagyok egy nagy keresztény és úgy tudom, hogy ő sem vallásos családban nőtt fel, ennek ellenére mindig nyomja a naiv elképzeléseit a világról, amit soha nem tudtam hova tenni a vallásos embereknél. Mintha bekorlátozná saját magát egy begyepesedett kis világba és mindent annak a szűrőjén keresztül szemlélne, így messze nem használja ki a saját személyiségében rejlő potenciált.
2020. máj. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzittyaWarrior lvl99 ***** válasza:
62%

Arra a nőre ráférne egy kiadós...

Az talán kiverné a fejéből a sok hülyeséget, amiről állandóan hablatyol. Feleségül nem venném, mert elképesztően fárasztó lehet hallgatni az örökös jézuskázását, meg hogy ő napi szinten beszélget Istennel és a többi sületlenséget.

Komolyan, mintha öreganyám lenne bezárva egy 30 éves nő testébe. Kiábrándító.

2020. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Bárcsak ez lenne vele a legnagyobb gond...én mindig azt érzem, mikor hallgatom, hogy egy bolsevik forradalomnak simán az élére állna.

És ez szarügy.

A jézuskázás legalább aranyos

2020. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Gyönyörű és okos nő. Persze látom, a fidesztrollok itt is erőlködnek - felesleges :)
2020. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Utolós: bocsánat, minden véleményt tekints sztornónak. Elfelejtettük, hogy mit szabad és mit nem. Szóval: LK tökéletes, hibátlan, fantasztikus ember. Mindneki szemét, aki nem kedveli. Így megfelel, elvtárs?
2020. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!