Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy nálunk már...

Lehetséges, hogy nálunk már 2019 októberében megjelent a koronavírus, csak a kormány eltitkolta?

Figyelt kérdés
Ez azt is megmagyarázza, most miért van ilyen kevés beteg a többi országhoz képest. 2019 októberében egy hétig lázas voltam, előtte 2010ben voltam utoljára lázas egy 2 napos hőemelkedést leszámítva 2017ben.

2020. máj. 8. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Abból az következne, hogy sokkal több beteg van nálunk, hisz régebb óta terjed a fertőzés.
2020. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Én múlt nyáron voltam lázas lehet már akkor megjelent... Remélem nem gondoltad komolyan
2020. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha így lenne, akkor durva kilengés lenne a tavaly év végi adatokban, de nincsen. Sőt, 2019 decemberében kevesebben haltak meg, mint előző év decemberében.


[link]

2020. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Január-Februárban már tuti.. több ismin is olyan beteg volt majd megpusztultak.. Magas láz, nehéz légzés, tüdőgyuszi 2-3 hétig..
2020. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén én is gondoltam rá, hogy mikor azt nem tudom.

De én és tesóm decembertől januárig betegek voltunk és ilyen tünetekkel. Alig kaptunk levegőt, lázasak voltunk, köhögtünk gondoltuk influenza. Kaptunk is antibiotikumot ami nem használt így kaptunk másikat az se. Ugye erre a genyóra az antibiotikum nem használ.

Ha akkor az volt mi kihordtuk lábom és vélhetően szétszortuk.

2020. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 árokpart ***** válasza:
86%
Ebben a mai világban minden megeshet még a csiga is eleshet.
2020. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem tartom valószínűnek, de hogy korábban mint március, az szinte biztos.


Azt meg áruld már el nekem, 2019 októberben hogy titkolta volna el a magyar kormány, amikor még a kínai kormány sem ismerte (be) a vírus létezését? Vagy kormány alatt utóbbit értetted?

2020. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még ha meg is jelent, a helyzet ennél sokkal prózaibb: egyszerűen nem tudtak róla. Elkönyvelték tüdőgyulladásnak
2020. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Olaszoknál, tavaly év vége felé megugrott a halálozás, tüdőgyulladás volt az ok. De maga a teljese szám nem ugrott.
2020. máj. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A kezdetektől azt mondom, hogy a COVID egy hisztivírus, ami a félelemkeltés és a WHO kezelési protokollja miatt lett “halálos”. Ha novemberben ott volt Franciaországban, akkor hogy a fenébe csak a hiszti felbukkanása után robbant be? Miért kell az olyan halottakat is a statisztikákban mindenhol COVID halottnak feltüntetni, akinek a halálában nem játszott közre a vírus, csak megtalálható volt a szervezetében? A PCR tesztek érzékenysége miatt nem COVID, hanem koronavírus specifikusak (így a náthások, olyan halottak, akik amúgy nátha virussal a szervezetükben haltak meg is COVID halottak lesznek. Hogyan mutatták ki egy Papayaból a vírust? Ha az influenza egy januárban igazoltan itthon elvisz 5000 embert, akkor a COVID, ha annyira halálos hogyhogy csak 3-400 összelapátolt a testében van koronavírus halálesetet tudott okozni?
2020. máj. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!