Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elmondjátok, hogy az ellenzéki...

Elmondjátok, hogy az ellenzékiekkel külön külön mi a baj? (pártokkal)

Figyelt kérdés
Ugye alap feltevés, hogy a Fidesz rosszul kormányoz. Kézenfekvő lenne egy ellenzéki párt de sokatok úgy gondolja, hogy rájuk nem bízná a hatalmat. Leírnátok, hogy miért gondoljátok, hogy nem lehetne hatalmat adni mondjuk a Jobbiknak, Momentumnak, LMP nek, Mi Hazánknak? Esetleg MSZP-Párbeszéd? Gondolom a DK-t nem kell magyarázni: Gyurcsány.

2020. máj. 11. 00:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

Alapvetés, hogy az ellenzék képtelen lenne jól kormányozni.

Leírnád, hogy miért gondolod, hogy lehetne hatalmat adni mondjuk a Jobbiknak, Momentumnak, LMP nek, Mi Hazánknak? Esetleg MSZP-Párbeszéd? Gondolom a DK-t nem kell magyarázni: Gyurcsány.

2020. máj. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

"Ugye alap feltevés, hogy a Fidesz rosszul kormányoz."

--> az ellenzék feltételezi ezt, de ezzel minden ország, mindenkori ellenzéke megszokta vádolni a kormánypártot. Végül is ellenzékként ez a dolguk.


". Kézenfekvő lenne egy ellenzéki párt de sokatok úgy gondolja, hogy rájuk nem bízná a hatalmat."


--> Amíg a magyarság torkán a magyar nemzettől idegen eszméket akarnak lenyomni, addig a mostani ellenzékre nincs szükség. Ha tényleg váltó párt akarnak lenni, kezdjenek el gondolkodni a nemzetben. A probléma az, hogy a balibsik minden megszólalása teli van magyar-gyűlölettel és a nyugat imádatával.



Miért gondoljátok, hogy nem lehetne hatalmat adni mondjuk a Jobbiknak:

--> ez a párt még önmagát se volt képes egyben tartani és kormányozni, így hogy bízhatna rájuk bárki egy egész országot.


LMP:

--> dettó.


Momentum:

--> Ahol Fegyőr bemegy az ATV-be (baráti TV-ben) mond egy akkora baromságot, amire még Egon is azt mondja, hogy az baromság, és erre csak szelíden megjegyzi, hogy ezt nem tudtam? Bocsi, de ilyen pártnak se lehet tényleges hatalmat adni.


Mi Hazánk:

--> Jobboldaliként figyelemmel kísérem azt, hogy merre is tartanak, de egyelőre nem érzem rajtuk azt, hogy megfelelően fel vannak készülve egy ország irányítására. Toroczkaiba fene nagy az elhivatottságtudat (mondta Pörzse Sanyi), de egyáltalán nem érzem rajta, hogy egy ország élén is megállná a helyét.


MSZP-Párbeszéd:

--> Még létezik ez a párt? Bár a parlamentben ott vannak, de a szavazóik szépen lassan átszivárognak Gyurcsány valagába. Amíg olyan emberek a tagjai mint Tordai Bencze, Szabó Tímea, Kunhalmi Ágnes, Bangóné addig a franc se akarja őket ez ország élén.


DK:

-- Gyurcsány már önmagában is elég fenyegetés az országra nézve, hogy soha se kapjon hatalmat, de olyan a párt berkeihez olyan "lények" is tartoznak mint Vadai Ágnes, Gyurcsányné, Kálmán Olga, Varjú László, akik anélkül képesek kiváltani az emberekből az ellenszenvet, hogy megszólalnának.

2020. máj. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
10 éve ti fidess-esek kormányoztok. Nem uncsi még 10 év után is Gyurcsányozni? Szerintem az.
2020. máj. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 meszike91 ***** válasza:
50%
Szerintem a magyar társadalom nem érdemel többet a fidesznél. Aki fost akar enni az egyen is fost.
2020. máj. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

"Ugye alap feltevés, hogy a Fidesz rosszul kormányoz."

Nem, ez nem "alap feltevés", ez tény.

2020. máj. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%

Röviden:

Minden olyan párt, amely liberális eszméket képvisel, az alkalmatlan egy társadalom irányítására. Ha egy vezető nem képes azt kimondani, hogy "Magyarországon a magyar ember fontosabb, mint más népcsoport!", az véletlenül se kerüljön vezető pozícióba. Íme az én értékrendem:


Saját magam fontosabb számomra, mint egy idegen.

A saját családom fontosabb számomra, mint egy idegen család.

A saját nemzetem fontosabb számomra, mint egy másik nemzet.

A saját fajom (fehér) fontosabb számomra, mint egy másik (fekete, arab, kínai, cigány, stb.).


MINDEN minimálisan is értelmes embernek, pártnak így kellene gondolkoznia. Én ezt a gondolkodást egyedül a Mi Hazánk párton érzem.


A többi párt tehát számomra ne kerüljön hatalomra. A Fidesz is hulladék. Ha értékelnem kellene, akkor mondjuk a Fidesz tízes skálán -7, a Momentum, DK meg -10.


Hajrá Mi Hazánk!

2020. máj. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Én ellenzéki vagyok, de egyik jelenlegi ellenzéki pártot sem szeretném hatalmon látni. Egyesével nem írom le, de határozatlanok, inkompetensek, amatőrök, naívak, stb.

Ezek a Fideszre nem jellemzők. (Amik miatt mégsem tartom jónak a Fidesz 2/3-át, az a számomra szimpatikus értékellel való szembenállás, a hatalom- és pénzéhség, és a mértéktelen központosítás)

2020. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor valaki, elmagyarázná nekem, hogy a Fidesz miért kormányoz rosszul? Kérek 3 olyan indokot, ami igaz és nem a 444 vagy hasonló "megbízható" hírportál hozta le
2020. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Röviden azért mert alkalmatlan politikusaik vannak. Ha nem így lenne Gyurcsány már rég nem lenne egyáltalán tényező. Ha pedig egy bukott embert képtelenek háttérbe állítani addig a fidesz ellen semmi esélyük sincs.
2020. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Mi Hazánk! Remélem nagyá növi magát💓
2020. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!