Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért különbözt...

Magyarországon miért különböztetik meg még mindig hátrányosan az LMBTQ közösség tagjait? Mikor kapnak teljesen egyenlő jogokat?

Figyelt kérdés

Az LMBTQ emberek még mindig hátrányos megkülönböztetés áldozatai. Mikor érünk el végre arra a szintre, hogy teljesen elfogadott legyen az LMBTQ közösség? Teljesen egyenlő jogokat mikor kapnak?

- házasodás bárki bárkivel (homoszexuális, transznemű, queer stb.)

- nemváltoztatás, névváltoztatás, többféle nem elismerése (agender, poligender stb.)

- nemi sztereotip szerepek megszűnése (óvóbácsik, tanítóbácsik, férfi védőnő stb. elfogadása)

- genderfüggő wc használat

- bármi LMBTQ ellenes megnyilatkozás, cselekmény súlyos büntetése



2020. máj. 11. 15:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
91%
És az LGBTQIA közösség mikor kap már jogokat?
2020. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
84%

" házasodás bárki bárkivel (homoszexuális, transznemű, queer stb.)"


Házasság a hagyományaink szerint férfi és nő szővetsége, nem csak nálunk hanem más országokban is. De ettől függetlenül nem esnek el semmien jogtól ugyanis élettársi viszonyt köthetnek, illetve családot is tudnak alapítani ha az egyikük örökbefogad egy gyereket.


"nemváltoztatás, névváltoztatás, többféle nem elismerése (agender, poligender stb"


Azt a jogot hogy annak gondolja magát aminek nem veheti el tőle senki, de fizikailag és törvényileg férfi maradjon férfi a nő maradjon nő! Teljes nemváltoztatás amúgy sem létezik csak egy részleges illúzió és egy undormány!


"nemi sztereotip szerepek megszűnése (óvóbácsik, tanítóbácsik, férfi védőnő stb. elfogadása)"


Elvannak fogadva.


"genderfüggő wc használat"


Mi a fenének?


"bármi LMBTQ ellenes megnyilatkozás, cselekmény súlyos büntetése"


Büntetik, viszont mások véleményszabadságát ahogyan a melegek véleményszabadságát de az őket ellenzők véleményszabadságát sem szabad csorbitani. Egészséges vita nélkül nincs normális társadalom.

2020. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
82%

"#4


A hozzád hasonlók mit keresnék még itt?"


Nyugi, én minden nap ugyan ezt kérdezem magamtól...

2020. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

A becsületsértés és gyűlöletbeszéd már most is büntetendő.

Viszont ez a bármi LMBTQ ellenes megnyilatkozás büntetése igenis a szólásszabadság problémáját veti fel.

Miért? Mert miért baj, ha valakinek az a véleménye, hogy két nem van és ezt hangoztatja is? Vagy ha nem akarja a melegházasságot? Vagy ellenzi az azonos neműek örökbefogadását? Ezek is LMBTQ ellenes megnyilatkozások, de ezeknek a büntetése túlmenne egy határon.

2020. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
85%
Én egy leszbikus gender semleges izraelita ámbrás cet vagyok, ez az identitásom és nem hogy a mélymagyar nácikok nem támogatnak de még a liberálisok se. Ti szemét elnyomó fasiszták.
2020. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
62%
Na látom beindult a balliberális cenzúra. Törölték is a hozzászólásomat. Szánalmas.
2020. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
23%
Elég sok időnek el kell még telnie ahhoz, hogy az emberek elfogadják a másságot, és megszűnjön a gyűlölködés. Évtizedek, vagy akár évszázadok is kellenek hozzá.
2020. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 meszike91 ***** válasza:
91%
Konkrétan senkit se érdekel a hisztitek. Én külön wc-t szeretnék csak magamnak ami sosincs széthugyozva, de mégse kapok. Ez van.
2020. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
85%
Az LMBTQ közösség megítélésen sokat javítana, ha nem a liberális szubkultúrát erősítenék.És igyekeznének politikailag semlegesebbek lenni.
2020. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
72%

"Az LMBTQ identitás nem betegség, hivatalosan sem,"


Manapság nagyon nagy kavarodás van azzal kapcsolatban, hogy mi a betegség.

Ami nyilvánvalóan az, arról kijelentik, hogy nem betegség.

Nem tudom elképzelni sem, hogy mivel magyarázzák, hogy nem betegség.

Minden másnak pedig adnak egy jól hangzó nevet. Pl. van egy csomó diszlexiás gyerek... akikkel csak kicsit többett kellene foglalkozni.


Kijelenthetik hivatalosan, hogy az ég zöld, de ameddig nem bizonyítják, addig én kéknek fogom mondani.

2020. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!