Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki kellene-e kapcsolni a...

Ki kellene-e kapcsolni a politika (magyar politika) katergóriában a válaszok értékelését?

Figyelt kérdés
Ameddig nem kommenteltem politikai témában, 95%-os volt az értékelésem. Azóta viszont ez konvergál 50%-hoz, mert ebben a katergóriában nem a válasz hasznossága, hanem a politikai érzelmek alapján "értékelnek". Ha a kérdező kijelentéseit tényekkel, hivatkozásokkal cáfolom, akkor a reálisan elvárható 100% körüli értékelés helyett 0-20% közötti fog kapni a válasz.

2020. máj. 13. 10:06
A kérdező szavazást indított:
Törölni kellene a (magyar) politika katergóriában a válaszok értékelésének lehetőségét?
Minden katergóriában maradjon meg a válaszok értékelése?
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden kategóriában így van. Sokan nem a válasz hasznossága,hanem érzelmek alapján pontosnak. Ha beszüntették a pontozós rendszert, sokan eltűnnének, akik csak pontokat gyűjteni járnak ide. Meg úgy nem sok kedve lenne senkinek írni, hogy semmi visszajelzés nincs, hogy egyáltalán elolvasta-e valaki a kommentjét.

Politika kategóriában meg egy linkkel úgysem győzöl meg senkit. A többséget nehéz elmozdítani a politikai álláspontjától. Egy komment miatt senki sem áll át a másik oldalra.

2020. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem is egy linkkel akarok meggyőzni senkit sem. De egy video egy politikus nyilatkozatáról egy tényszerű információ. Nem kell keresni a többieknek, hogy hol hangzott, tényleg elhangzott-e. Ez mégis olyan kellemetlen a másik oldalnak, hogy lepontozzák.

De nagyon sok téves kép van a fejekben az 1900 utáni történelemről is. Felesleges bemásolni a fél internetet ide válaszként. A link sok esetben csak forrásmegjelölés. Az említett időszakból vannak anyagok. Lehet vitatni egy következtetést, de sokan a tények ellen lázadnk a lepontozással.

2020. máj. 13. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Teljesen egyetértek.

Főleg azért, mert ha bizonyos százalék alá esik a hasznosság-indexünk, akkor jönnek a szankciók. Legalábbis régebben már volt ilyen.

2020. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Politikai vélemény-nyilvánítás miatt 84-ről 66-67 %-ra estem vissza. Különösebben nem érdekel a %, de ha látom, hogy valaki már leírt az enyémhez hasonló véleményt és lepontozták, csak azért, hogy engem is lepontozzanak, nem fogom leírni.


(100 %-od többnyire csak a regisztrációt követő hetekben lehet.)


Ezzel együtt bizonyos következtetéseket lehet levonni a pontozásból, hogy ezen a fórumon mi az áltálános vélemény egy adott kérdésben.

2020. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Nyugi,vannak akiknek le van kapcsolva az értékelése.

A hozzászólás törlésekről nem is beszélve.

Ez egy ilyen oldal,szarunk rá.

2020. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
LOL Wellcome to the internet
2020. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából ez a pontos rendszer is... nem tudom, de így ebben a formában tényleg kicsit sok benne a buktató, ahogy néztem most visszahozták a toplistát is, a régi adatokkal akik elől vannak végigértékelnek minden kérdést válasz nélkül és ennyi, de ha ez boldoggá tesz valakit...
2020. máj. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!