Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen politikai programokat...

Milyen politikai programokat javasoltok?

Figyelt kérdés

Hipotézis: párt alakul ami egyszerre liberális és nemzeti is.

E két eszme mentén milyen programokat javasoltok?



2020. máj. 12. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Szavaznék ilyen pártra.
Nem szavaznék ilyen pártra.
Na hagyjál békén!
13 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Összezavarsz :D


Elég nagy torrentes voltam és anno (kétezres évek közepe) az LMP kiadott valami közleményt, hogy ha erre akkora az igény akkor el kéne gondolkozni azon, hogy legalizálják a film/zene/játék letöltést, megreformálják a szerzői jogdíjakat... Ennek első blikkre nagyon örültem is aztán amikor jobban elgondolkoztam az jutott eszembe, hogy én nem azt várom el a politikustól hogy idomuljon az én hülyeségeimhez hanem azt, hogy ő mondja meg hogy szerinte mi a jó és erről tudjon engem is meggyőzni.


Szóval én pártnak csak akkor javasolnék bármit is ha én is alapító tag lennék, ellenben meg azt várom el tőlük hogy legyen egy világos kiforrott képük a világról és ezt tudják úgy előadni, hogy el tudjam nekik hinni.

2020. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!