Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbánfóbiás embereknek...

Az Orbánfóbiás embereknek miért fontosabb Orbánt bukni látni, mint az ország biztonsága?

Figyelt kérdés
Képesek lennének megszavazni egy DK-Momentum-Jobbik-LMP-MSZP rémkoalíciót, csak hogy Orbánt bukni lássák.
2020. máj. 13. 13:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Orbán maga a rém


Nála csak jobb jöhet, vagy ha nem is jön nála jobb, a rémet akkor sem támagatja az ember...

2020. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Ellenzékiként mondom, hogy rengetegen vannak ilyenek, de ez nem helyes. Rosszabbra azért ne váltsunk. Nem igaz, hogy bármelyik ellenzéki párt jobb lenne. Lenne jobb párt, de nagyon nem mindegy, hogy melyik..

Hogy miért? Kb annyira értelmes mindenért Orbánt okolni, mint amennyire Soros démonizálása..

2020. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#2

Végre egy értelmes ellenzéki.

2020. máj. 13. 13:40
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

2 es


10 éve a NER van kormányon


Minden hatalom az ő kezükben van

Szerinted ki ha nem ők az okozoi annak ami ebben az országban megy?

Ki csinált propaganda médiát állami pénzből?

Ki lopja el az EU ból jövő támogatásokat?

Ki épített stadiont akertje egyik végébe, a másik végébe meg kisvasútat(az adófizetők pénzén)?

Ki ől 1000 milliárdokat a spotba miközben a rossz egészségügy miatt 1000 ek halnak meg?

Kik azok akik 10 évnyi kormányzás alatt elérték hogy a legkevesebbet érje a magyar fizetés a régióban?

stb....


Ne légy buta, gondolkodj!

2020. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%
Én nem értek egyet a kettessel, szerintem Orbánnál bárki jobb. És nem mindenért okolom Orbánt, csak azokért a dolgokért, amikért tényleg ő felel. (Ellenben a fidesz szavazókkal, akik mindenért Karácsonyt okolják)
2020. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
Az én véleményem szerint orbán intézkedései nem szarabbak, mint bármelyik ugyancsak ígérgető, saját zsebre dolgozó politikusé. Egy dolog teszi főellenséggé: az, hogy egy olyan rendszert épített ki, amiből lehetetlen kiütni. A többi politikus hiába ugyanolyan szar, nem tudna ilyen kiirthatatlan lenni, mert egyszerűen nem olyan kaliberűek. Ettől természetesen nem kell a jelenlegi szart egy kisebb kaliberű szarra cserélni, éppen ellenkezőleg: a teljes rendszerváltást akták kiadásával együtt, egy normálisan megírt alaptörvénnyel újra kell kezdeni. Jelenleg, akik a politikában vannak, (kis költői túlzással) egytől egyig károsak az országra nézve.
2020. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
2-es vagyok. 4-esnek és a 6-osnak: Emiatt a szemlélet miatt tart itt az ország. Én veletek ellentétben gondolkodtam. És arra jutottam, hogy semmi értelme, ha csak az a szempontja valakinek a szavazásnál, hogy ne a Fidesz legyen. Ennek az eredménye lesz az, hogy a választópolgárok fele ellenzéki pártra szavaz, de annyira megosztva, hogy jelentős politikai erő nem tud kiemelkedni az ellenzékből. Erre mondta az LMP volt ex-társelnöke, hogy a O1* koalíció, aminek csak a kormányellenességből áll a programja. Csak elfelejtitek, hogy amikor ellenségképről beszéltek, akkor a fideszesezés sem különb, mint a migránsozás, semmi értelme.
2020. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%
* 4-esnek és az 5-ösnek *
2020. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%
ME az Obáááááááááááán
2020. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 szántóvető ***** válasza:
82%
az ország biztonságát nem veszélyezteti semmi.ne tegyél úgy mintha orsós védené az országot bármitől is.szóval aki megbuktatná orsóst az bármire képes szavazni,akármilyen koalícióra.
2020. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!