Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Előre megbeszélt és egyeztetet...

Fortissima Finguss kérdése:

Előre megbeszélt és egyeztetett ellenzéki kamu-rémhír volt-e az a rémhír ami végül is nem bizonyult rémhírnek csak elemzésnek?

Figyelt kérdés

„Elmondtam a rendőröknek is, hogy engem valószínűleg bekussoltatnak

[link]

Úgy tűnik a rendőrséget lépre csalták, avagy ennyire felkészületlenek a rendőrok a jogi osztályon?



#Előre megbeszélt ellenzéki média és rendőrségi heck volt #Az ellenzés a kormánnyal is egyeztetett #Kóbór magányos rémhírgyáros volt #Maga a kormány kreálta ezt a rendőrségi lyukra futást #Ezzel mutatta be a korméány hogy ő mégis csak jogállami #Nagyon homályosak a rémhírterjesztési feltételek, ha akarjhák rémhír, ha nem akarják akkor nem
2020. máj. 13. 16:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Odáig még rendben is lett volna hogy elemzi miért 4-től lazítottak a szabályokon, de amikor elkezd diktátorokról beszélni, onnantól nagyon kamu ízű a dolog...Szóval meghekkelték a rémhírtörvényt. Kíváncsi leszek mikor kezdenek el vele hencegni...
2020. máj. 13. 16:12
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Akár így volt akár nem, Orbánék ezzel a sztorival csúnyán beégtek.
2020. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is szeretném kijelenteni hogy én hiszek a kormánynak és minden vírusvédelmi előírást betartok. Villamoson maszkot viselek, és betartok mint kijárási korlátozást...


És azt tanácsolom mindenki tartsa be a kormány és az Opreativ Törzs utasításait...

2020. máj. 13. 16:55
 4/5 A kérdező kommentje:

2

Nekem nem lenne kifogásom hogy beég a kormány egy magánszemélytől, de a hiteltelen ellenzéktől ez olyan gagyi dolog...

Ráadásul ugyanezt csinálnák ők is...végül is ezt csinálták 2006-ban...

2020. máj. 13. 17:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, kérdező, azóta van egy másik, még indokolhatatlanabb eset:

[link]

Na ezt magyarázd meg.

2020. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!