Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves ellenzékiek, ti támogat...

Kedves ellenzékiek, ti támogatjátok?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az Európai Egyesült Államokról és az NWOról?


[link]


[link]



2020. máj. 13. 18:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És azonnal a libsizés és támadás mielőtt egyáltalán értelmezni tudnád amit írtam

Nem azért lesz valaki ostoba és korlátolt mert nem liberális

Amúgy nektek a liberális nem azt jelenti amit a szó jelent, hanem mindenki liberális aki nem olyan egyszerűen látja a világot mint ti

De a legostobább dolog ez az állandó bűnbak keresés, mindig a libsik, komcsik, soros, vagy akárki miatt szar itt de a rendszer, ti, vagy az ország vezetése sosem tehem semmiről

2020. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"És azonnal a libsizés és támadás mielőtt egyáltalán értelmezni tudnád amit írtam".



Én liberálist írtam, nem "libsit". Soros úrat se hoztam fel, csak annyit kérdeztem, miért jó egy örökjáradék hitel?

(Teljesen ártatlan, nem troll kérdés, aki segít elmagyarázni elôre is köszönöm.


Te nem írtál semmit, csak annyit, hogy nem mindenki korlátozott...de, hogy ebben te mire gondolsz, még Nostradamus se fejtené meg. 😀


Ha van kedved szívesen meghallgatnálak, írhatsz privátban is. :)

2020. máj. 13. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!