Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány kórházi ágyat ürítettek...

Hány kórházi ágyat ürítettek ki Gyulán?

Figyelt kérdés

Ma (2020.05.13) rémhírterjesztés miatt bevitt a rendőrség egy férfit. A rémhír ez volt: „Gyulán is kiürítettek 1170 ágyat.”.

De azt sehonnan sem sikerült megtudnom, hogy a valóság mi. Tudja valaki?



2020. máj. 13. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az oldalon közzétett adatok szerint Békés megyében az első ütemben 1189, a másodikban 1427 ágyat kell biztosítani a koronavírusos betegek ellátására."


[link]


Mivel Gyulán van az ország állítólag 4. legnagyobb kórháza, az 1170 ágy reálisnak tűnik.

2020. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Gyulai vagyok, ennyire pontosan nem tudom megmondani, nálunk azt mondják több mint 1000 ágyat ürítettek ki. Ne tudjátok meg milyen áron.
2020. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző! Milyen áron?
2020. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarom, hogy engem is elvigyenek a rendőrök. Nagy ára volt, maradjunk annyiban.
2020. máj. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány ágyat ürítettek ki. De nem értem, hogy miért rémhír, h valaki tudja és közzéteszi, ha ez az igazság. Visszajutottunk a Rákosi-érába?
2020. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Többet, mint amennyit a rémhírterjesztő mondott, lehet ez volt benne a rémhír, hogy túl keveset állított és ugyebár a kormány meg "jobbanteljesített" ebben is! :D
2020. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor arról ment a hiszti, hogy 36 ezer ágyat ürítenek ki országszerte, utólag akkor is kiderült, hogy csak 2000-et kell, mivel 34000 már eleve szabad volt :D simán el tudom képzelni, hogy itt is ez a helyzet sz 1200-zal,hogy az valójában csak 100-200 mert 1000 már szabad volt eleve
2020. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es!

És ha 34ezer már szabad volt, akkor miért kellett még 2000 embert hazazavarni a kórházakból?

Milyen tervezés ez, hogy hazaküldök 2000 embert, miküzben most is csak 1800-an vannak kórházban koronavírussal?

Igen, ha belobban a járvány, akkor kell több ágy, de nem egyik napról a másikra kell a 34000 feletti ágy!



Ja és rá 2 hétre meg pont az ellenkezőjét csinálják: minden beteget Pestre hoznak, ha megtelt a László és a Korányi, akkor jönnek a 2. szintű kórházak (Ajka, stb.) és a utána a 3. szintűek.


Miért kellett a rehabilitációs intézetet kiüríteni? MIért kellett az igazgatót kirúgni?


Egyszerűen ötlettelen kapkodás megy, melynek elég nagy ára van.

2020. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!