Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Keresztények számára nem...

Keresztények számára nem felháborító, hogy olyan oldalak deklarálják magukat nagy büszkén a "kereszténység védelme mellett állónak", mint a Vadhajtások (és a Pesti srácok)?

Figyelt kérdés
Csak bele kell nézni egy Vadhajtások-os kommentszekcióba, az emberi kommunikáció legalja ami ott megy.... mégis mi a fenét akarhatnak ezek a kereszténységgel?! Ennyire csak azt követik, amit a kormány megtesz a programjának/propagandájának? Érthetetlen, aztán ha valami kritika éri a nagy "kereszténykedésüket" keresztény oldalról, hogy ezt nagyon nem így kéne, akkor rögtön neki is esnek az embernek, hogy "liberális" meg a többi.... nektek mi a véleményetek erről, mert szerintem ez hányingerkeltő.

2020. máj. 15. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
De igen fel vagyok háborodva engem meggyőztél, azonnal le is fogok szavazni a ballibekre hogy megvalósuljon Jézus országa.
2020. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Mégis, mit vársz tőlük? Az egész kormány álszent, az itt dolgozó trolljaiknak sincs semmi köze a kereszténységhez, hát miért pont a legalja propaganda fórumoknak lenne?
2020. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

De,sok keresztény számára felháborító és gyalázatos . Én személy szerint ateista vagyok,de a családomban és a baráti körömben vannak keresztények ,értelmes ember elhatárolódik ezektől a szennylapoktól/oldalaktól ,legyen keresztény vagy sem . Ezekben a berkekben úgy vélik ,hogy fidesz-kdnp = keresztény ,fidesz-kdnp = magyar

Ha nem értesz velük egyet,akkor álkeresztény vagy ,meg magyarellenes .

Sok keresztény szégyenli,hogy ezekkel az emberekkel azonosítják őket , ami teljesen jogos .

2020. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

"Vadhajtások.hu, a legvadabb jobboldali portál" - olvasható a logójukon.

Vagyis vállaltan radikális oldal. Nem tudom, a kereszténység nálad hogy jött a képbe.

A Pesti Srácok ezzel szemben jóval lightosabb, a portál húzóemberei (Huth Gergely, Stefka István, Szarvas Szilveszter, Ambrózy Áron, Vésey Kovács László, Dezse Balázs) mind ismert TV-s személyiségek, akik speciel gyakran szerepelnek ellenzékiekkel is egy műsorban és láss csodát, mégszót is értemenek (pl. a Szabadfogásban).

2020. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
* na, szóval: még szót is értenek
2020. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tgt ***** válasza:
64%
A Vadhajtások és a Pesti Srácok között nagyon kicsi a különbség, talán csak a stílus más, de mindkettő gyűlölködik folyamatosan. Azoknak a keresztényeknek tetszik, akik a szeretetet összekeverik a gyűlölettel.
2020. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Nincs ebben semmi furcsaság, a keresztények mindig is ilyenek voltak.

Elég csak megnézni az örökösen templomban kempelő öregasszonyok mentalitását. Állandóan a másik embert figyelik, hogy hol rúghatnak bele, mit pletykálhatnak ki róla, hogyan gyűlölködhetnének ellene, stb.

Vagy ott van például a '44-es zsidódeportálás, amikor is a mélykeresztény magyarok alig győzték feltuszkolni a zsidókat a marhavagonokba, hogy végre valahára megszerezhessék a hátramaradt javaikat.

2020. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Keresztenyeknek nem felhaborito, mert a keresztenyek megbocsatoak. Nem itelkeznek, hogy ne iteltessenek. Istene az itelkezes joga!
2020. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!