Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az a primitív Bede Zsolt...

Az a primitív Bede Zsolt mégis mit akarhat a kereszténységgel?

Figyelt kérdés
(Bár már megbántam, de) nézem egy ideje ezt a Vadhajtások nevű oldalt, olvasása felér egy intellektuális tortúrával, egyszerűen megdöbbentő, hogy létezik ez a színvonal, ennél már aligha lehet lejjebb.... aztán itt van ez a Bede Zsolt, aki, ha jól vettem ki az írásaiból és a kritikán aluli facebook-oldalának néhány posztjából, kereszténynek vallja magát. Ez egyszerűen már groteszk, hogy egy ilyen primitív ember, akiből csak úgy árad a sok mocsok, képes "kereszténynek" beállítani magát. Azt pedig nem tudom elképzelni, hogy mindez abból következik, hogy esetleg a kormány ott áll mögötte, mert ezzel a félkegyelművel aztán nem nagyon fogják a "keresztény kultúrát" szolgálni.... szóval, ez mégis mi?! Mit gondol magáról ez az ember, teljesen elment az esze?! És miért nincs az oldalán legalább egy normális keresztény, aki tisztában van vele, hogy ennek a Bedének pont annyi köze van a kereszténységhez, mint egy csimpánznak, sőt, még annyi se? Nektek mi a véleményetek erről a primitív Bedéről? Szerintem csak egy sima szélsőséges nacionalista, semmi több.

2020. ápr. 27. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bede,egy meggyőződéses szélsőséges nézeteket valló szerencsétlen.

Arra,és annak a témának"seggel" amiből nagyobb uszítást szeretne kirobbantani.

Ha kell b*zinak adja ki magát,ha kell jobbos,ha kell balos...

2020. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Pont annyira keresztény mint a Fidesz, mikor Németh Szili nagyböjt közbe facebookon pózól a csülkös pacallal. :D
2020. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bede nem keresztény. Még egy, a vallását felületesen megélő keresztény sem viselkedne így. Kérlek ne is emlegessétek ezt a buta, tanulatlan, feltűnési viszketegséges zsákutcát egy lapon a kereszténységgel, nehogy ez így megragadjon bárkiben. Bede egy olyan törtető kis majom, akit még a jobbérzésű fideszesek is szégyellnek, köze nincs Jézushoz.
2020. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Pedig mekkora zsír a vadhajtások! Érdemes belenézni a kommentekbe, ők még őszintén szeretik a miniszterelnököt és az igazságügyi miniszter asszonyt :)
2020. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!