Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz, ki volt a...

Mit gondolsz, ki volt a legjobb miniszterelnök a rendszerváltás óta?

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 17:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
31%
Nincs olyan miniszterelnök, hogy Orsós a kérdés értelmetlen, gyalázkodó, provokatív, ostoba.
2020. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
19%
Az hogy jött ki, hogy az első kormányán Orbán a másodikban Orsós?
2020. máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos a rendszerváltás nem kényeztetett el minket miniszterelnök-ügyben...

Antall nagyon mélyre tette a mércét, így aztán igen sok arra érdemtelen megugrotta ezt a limitet.

Boross kihagyása nem nagy tragédia, nem sok maradandót alkotott...

Egyik sem ér fel morálisan Németh Miklóshoz, aki a rendszerváltáskor úriember módjára felállt a székéből - nem ragaszkodott foggal körömmel a hatalmához, így Antallnak csak be kellet tennie a valagát a meleg székbe.

Különben az elmúlt 30 évben valóban Bajnai és az első Orbán kormány hatott igazán pozitívan az országra.

Bajnainak kellett volna még négy év.

Az első Orbán-kormány egészen normális alakokból állt, akik mára totál meghülyültek, és csak kárt kárra halmoznak. Ez az utolsó 10 év a magyar gazdaság és történekem fekete lapjai lesznek. (Gyurcsányról nem beszélek, mert én nem a károkozókat soroltam fel...)

2020. máj. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Az első Orbán kormányban még Vitya nem érdemelte meg az Orsós jelzőt, most már igen! Szerintem is Bajnai volt eddig a legjobb. És igen, kellett volna neki még pár év.
2020. máj. 17. 18:55
 35/35 anonim ***** válasza:
84%

Orbán - az első ciklusa alapján - a legnagyobbak közé kerülhetett volna, az országban érezhető volt a fejlődés, volt jövőkép, jogállam, szoc. háló, valós piacgazdaság és némi összetartás.

Mára minden lejáratódott vagy eltűnt, engem olyan időkre emlékeztet, amitől minden normális ember iszonyodik!

Orbán kimosta maga alól a szobra talapzatát, és expressz sebességgel süllyed a mocsárba - és nem kár érte.

2020. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!