Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan tudja összeegyeztetni...

Hogyan tudja összeegyeztetni az ellenzék, hogy miközben megy Orbán Viktor "orsósozása" még mindig, közben az ún. független médiák mindenféle "szinonimákat" használnak arra a kisebbségre, mely tagjának vélik a miniszterelnököt?

Figyelt kérdés

Most is volt egy kérdés, amely szerint 2010 óta egy bizonyos Orsós Viktor nevezetű személy Magyarország miniszterelnöke, majd a kérdező meg is magyarázta, hogy ez az igazi neve, csak magyarosítva lett. Ugyanannál a kérdésnél szerepelt Orbán Viktor is, aki 1998-2002-ig volt miniszterelnök.


Miközben, ha bármilyen bűneset történik Magyarországon vagy a világban az által a kisebbség által, melyhez az ellenzékiek egy része tartozónak véli Orbán Viktort, az ellenzéki PC médiában (Index-HVG-Népszava-RTL Klub-ATV stb.) a híradásokban "népes család", "fiatal", "szóváltásba keveredett", "hátrányos helyzetű", "többszörösen büntetett előéletű" stb. kifejezések , vagy ha külföldön történik az eset akkor "magyar" megnevezés szerepelnek. Közben meg ha kikeressük a Police.hu közleményét vagy a külföldi hírforrást sokszor videóval egészen más "színezetet" az ügy.


2020. máj. 16. 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ellenzéki érzelmű vagyok, és gusztustalannak tartom ezt az Orsósozást. Akkor is, ha ez nem illik bele egyesek egybites elképzeléseibe. Javaslom az 1-es hozzászólónak és a hozzá hasonlóknak, hogy gondolják végig a "máséban a szálkát is, magukéban a gerendát se" mondás lényegét. Idejöttök általánosítgatni, gyűlölködni, lenézni másokat. Mindemellett meg vagytok róla győződve, hogy ti azt is jobban tudjátok, mit gondol egy ellenzéki. Jobban, mint saját maga.
2020. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#8, #10-nek:


Rákerestem.


Az életemben még soha nem tapasztaltam az önkritikának akkora hiányát, mint Mensárosnál!


A marhája észre sem veszi hogy pontosan úgy gondolkodik, mint amit az általa ismertetett prolinak tulajdonít!


Mellékesen megjegyzem hogy egy olyan, a Kádár rendszerben a prolik ellen véleményt formáló színészről beszélünk, aki '57 és '92 közötti 35 év alatt 56, azaz ÖTVENHAT! filmszerepet kapott!


A Kádár-rendszerben ez csak akkor fordulhatott elő ha a színész politikailag semleges volt, vagy úgynevezett "irányított ellenzéki"!


Tehát kőkemény kommunista, aki ellenzéki szerepet játszik. Csak azt és annyit mondott, amire engedélyt kapott. Cserébe a rendszer nem volt hálátlan!


Erről ennyit!

2020. máj. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ismét #8:


Ha Mensáros tényleg úgy gondolkodott és beszélt/írt volna engedély nélkül ahogy azt látszólag tette, akkor a kamera elől pillanatok alatt egy eszterga-gép előtt találta volna magát!

2020. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"dejöttök általánosítgatni, gyűlölködni, lenézni másokat. Mindemellett meg vagytok róla győződve, hogy ti azt is jobban tudjátok, mit gondol egy ellenzéki. Jobban, mint saját maga."


én azt láttam, hogy a kis takony szarvas koppány bendegúz úgy lámpavasazhat, hogy közben az ellenzéki választók a kis görcsöt taknyán nyálán vérén nem cibálják ki a városházáról

2020. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!