Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért népszerű még mindig...

Miért népszerű még mindig Gyurcsány Ferenc nemzetünk volt Miniszterelnök Ura? Hiszen a DK a legerősebb ellenzéki párt sőt Orbán után Feri következik.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Ellenzékikén felháborítónak tartom, hogy egy 6%-os pártot nevezem a legerősebb ellenzéki pártnak, egy olyan csótánnyal az élén mint Gyurcsány.

Ha a Fidesz nem lenne ugyanolyan mocskos mint az MSZP, már rég börtönben ülne. De nem csak ő, hanem az egész bagázs 1990-2010 közöttről. Azok is, akik eladták az országot a rendszerváltáskor, azok is, akik szétcseszték a 2000-es években és velük együtt Gyurcsány is.

De a Fidesz ugyanolyan hibás, romlott, mocsok párt. Márpedig kéz kezet mos elven nem csukják le a többit se.

2020. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de akkor ki a legnépszerűbb? Én is ellenzéki vagyok de a jobbik darabokban. Az MSZP a padlón. Az lmp egy vicc és még árulók is. A mi hazánk nem is ellenzéki. Talán a Momentum aki még ér valamit. Szóval ha itt nem lesz összefogás akkor gáz lesz.
2020. ápr. 24. 01:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs legerősebb ellenzéki párt. A Fidesz tarol 😀
2020. ápr. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Én személy szerint még mindig "Gyurcsány fan" vagyok. Sok minden közrejátszott azokban az időkben, amit más politikus sem tudott volna jobban kezelni.
2020. ápr. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod, az már önmagában vicc, hogy ez így van... bár így sem jelentős erő a DK, Gyurcsány pedig soha többé nem lesz miniszterelnök!
2020. ápr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

DK mitől lenne a legnagyobb ellenézi párt?

Még mindig a jobbiknál ülnek a legtöbben a parlamentben...

2020. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, úgy látszik téged nem nagyon zavarnak a tények.


"..sőt Orbán után Feri következik."


A szajré mennyiségére gondolsz?

2020. ápr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!