Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek soha megeléged...

Miért nincsenek soha megelégedve a magyar emberek a kormány vezetésével? Miért kritizálják a kormányt egyesek? Ennél jobb már nem lehet ami most van ingyen pedig ne várjon a magyar ember pénzt

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogyha bárki rosszat szól a kormányra vagy szidja Orbán Viktort, akkor vezesse ő az országot. Én sem látok mindent helyesnek, amit csinál, de ő is emberből van, hibázik, lehet, hogy többször is. Ettől függetlenül még ő a miniszterelnök.

De a magyar emberek mindig is ilyenek voltak.. Mindenbe beleszólnak, okoskodnak.. mindig azt szoktam ilyenkor mondani, hogy akkor legyenek ők a helyükben és majd meglátjuk, hogy akkor mi történik

De egyébként bárki lenne a miniszterelnök, mindenkit szidnátok ti magyar népség, pedig írtó szerencsések vagytok Magyarország egy gazdag ország lett.


De amikor a Gyurcsány kormány volt hatalmon akkor meg őt szidtátok paródizáltátok.


Az embereknek semmi sem jó sosem elégednek meg a jelenlegi vezetésel , pedig vannak olyan országok ahol ezerszer rosszabb helyzet van és a emberiség történetében ezerszer rosszabb országok voltak pl Sztálin uralkodása alatt 5 millió ember éhezett majdnem a kannibalizmusra kényszerült olyan szegénység volt.



2020. máj. 5. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, én fontosnak tartom a kritikus gondolkodást, még akkor is, ha megegyeznek az elveim a vezetéssel egyrészt, másfelől nálam még rosszabb, aki a jelenlegi Magyarországra azt tudja leírni, hogy "ennél jobb már nem lehet ami most van".
2020. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 meszike91 ***** válasza:
81%
A mai magyar embernek nem sztálin a mérce, hanem mondjuk Ausztria.
2020. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán annak idején az ideológia gyárnál kellett volna panaszkodni nem csak "két hétre" előre tervezni és akkor most nem nyavajogsz.
2020. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%
Sokan nem értik meg, hogy a politika egy olyan dolog, amit egyszerűen nem lehet úgy művelni, hogy azzal mindenki elégedett legyen. De az meg nem ellenzéki kritika, amikor egyfolytában csak a hülyeségeket hajtogatják, meg ajtókat fejelgetnek. Az ilyeneket udvari bolondoknak nevezték valamikor.
2020. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Már Voltaire is megmondta a Candide-ban, hogy ez a világ a létező világok legjobbika, ami jelen helyzetre adaptálva azt jelenti, hogy ez a kormány a létező kormányok legjobbika.
2020. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kommunizmus által kialakított pesszimista felfogás eredménye 5#
2020. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

"ingyen pedig ne várjon a magyar ember pénzt"

pedig én kapok a brit kormánytól

2020. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha mindig az "ezerszer rosszabbakhoz" hasonlítod magad,akkor semmire nem fogod vinni . Magarország egy gazdag ország lett - ez meg csak egy hazugság. Szerinted a kritika = szidalmazás ? Parodizálni meg teljesen normális,egészséges,humoros dolog ,sajnáljuk ha neked nincs humorérzéked .

Kellenek az ilyen bólogatós kutyák is , negatív példának tökéletes .

2020. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 meszike91 ***** válasza:
88%

"# 7/8 Időpont ma 18:37"


Jó de az a hanyatló nyugat. Velük ellentétben mi senkit se hagyunk az út szélén, inkább az árokba rúgjuk őket.

2020. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fizikakedvelő ***** válasza:
#8: Szép összefoglalás a sokszor összemosott fogalmakról,ez a lényeg!
2020. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!