Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj hogy néhány rokonom...

Miért baj hogy néhány rokonom kommunista vagy hungarista volt?

Figyelt kérdés
Ahogy én ismertem őket és a rokonaim, nagyon kedves és jószívű emberek voltak. Sokszor mondták, hogy rengeteget adakoztak és mindent megtettek hogy egy szebb világ legyen. Az egyik kommunista rokonom, nyomorogva élte le az egész életét, mert mindenét eladakozta más szegényeknek, később a nagyapám, elég jó viszonyban s volt a tanácselnökkel. Nagyon rendes, dolgozó, tisztességes emberek voltak. Nem tudom miért van, mindenkinek ezzel baja. Ők még egy jobb világban nőttek fel, amikor a haza még számított és az emberek egymás testvéreiként és nem egymás ellenségeiként, tekintettek egymásra. Amúgy mind hittek Istenben, mégha nem is voltak mély vallásosak, de hittek Istenben, még a kommunisták is.

2020. máj. 17. 00:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"gusztustalan férgek mint sok mai ember"


Hát igen, mindenki magából indul ki.

2020. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Generációs elcs*szés.
2020. máj. 17. 13:01
 13/14 anonim ***** válasza:

"Generációs elcs*szés."


Attól, hogy te elcseszett vagy, nem biztos, hogy más is az.

2020. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Gerinctelen troll!
2020. máj. 17. 14:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!