Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Részletesebben is belehallgatt...

Részletesebben is belehallgattam ebbe a régi-új videóba, ez nem megdöbbentô, azok között, akik álítólag szociálliberális politikát akarnak? Vagy aki keresztény az nem érvényesülhet a liberális rendszerben?

Figyelt kérdés

Mi az, hogy " rémisztô képzôdmény" ?


A nacionalistákat minek kellett kiemelni, és összemosni, hogy a keresztények nagyrésze nacionalista, mi a gondjuk ennyire a nacionalizmussal és a kereszténységgel?



[link]



2020. máj. 18. 08:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Összesen 115 néppárti képviselő szavazta meg a Sargentini-jelentést, tehát a konzervatívok jelentős többsége is megszavazta a jelentést.

2020. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"Összesen 115 néppárti képviselő szavazta meg a Sargentini-jelentést, tehát a konzervatívok jelentős többsége is megszavazta a jelentést."


Azok csak konzervatívoknak mondják magukat...


Érdekes, nem? Sargentiniék úgy ünnepeltek, mintha NEM lenne holnap és az egész kittegylet,(Sargenti emberei), hogy 2/3-al nyerték, pedig a 2/3 nem volt meg.



[link]


0:08-nál meg aki most ébredt, elötte játszik vagy fényképez a telefonjával.😀

2020. máj. 18. 11:24
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

"Azok csak konzervatívoknak mondják magukat..."


Ezt miből gondolod? Abból, hogy nem azt gondolják, mint te? Szerintem ha azt tapasztalod, hogy egyre több körülötted a hülye, akkor érdemes lenne elgondolkoznod, hogy lehet, te jársz tévúton. A Sargentini-jelentést pedig azért szavazta meg, aki megszavazta, mert egyet értett vele. Így az ellenzéki pártok által delegált képviselők is.

2020. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Az ellenzék ha kell hanem keresztbe tesz, lásd Trump úrat és képviselôit is egyfolytában inzultálják, provokálják.


Morvai Krisztina is LEszavazta a jelentést. ♥️


Itt nem arról volt szó, ha egy klubban vagyok valakivel, nem fogom a rokonaimat más családok elôtt leszavazni.


A tartozkodás szokkal szinpatikusabb lett volna.


Az, hogy a Greens/EFA, S&D, Renew Europe (ALDE) nemzetközi tagjai, hogy szavaznak az más...


(Fordított esetben is ezt mondanám). NEM az ellenzéket támadom, habem Amit nem tettem helyesen azt kritizálom meg.

2020. máj. 18. 11:45
 15/21 A kérdező kommentje:

*tettek/csináltak


*(autocorrect)

2020. máj. 18. 11:46
 16/21 LazyJones ***** válasza:
73%
Ha lenne autocorrect bekapcsolva, lehet, kevesebb olyan hülyeséget írnál, mint pl: "kittegylet", "úrat", "szinpatikusabb" vagy éppen a "habem". Nem gond, ha nem írsz tökéletesen, csak ne próbálnád meg olcsó kifogásokkal elfedni. A tartalmat meg sajna az autocorrect sem tudja javítani.
2020. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ez a véleménye, akkor mondja csak ezt! Viszont akkor a liberálisok által imádott kisebbségekről is hadd lehessen úgy beszélni, hogy ne legyen rögtön NÁCI!444 az illető, és ott se legyen direkt félreértve!
2020. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

@Johnnykám te se a legerősebb kés vagy a fiókban, azt ugye tudod. :)


Amúgy telefonról írtam, te is tudod, hogy a két betű egymás mellett van.

2020. máj. 18. 12:34
 19/21 LazyJones ***** válasza:
80%
Kérdezőkém, azt ugye tudod, hogy a mondás úgy szól, hogy "legélesebb kés a fiókban"...?
2020. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

''Kérdezőkém, azt ugye tudod, hogy a mondás úgy szól, hogy "legélesebb kés a fiókban"...?''


Igazad van ismerem ezt a közmondást, de valamiért nem sikerült összehoznom, mindenki hibázhat. :(


Minden jót.

2020. máj. 18. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!