Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, ki lesz Magyaro...

Mit gondoltok, ki lesz Magyarország következő köztársasági elnöke?

Figyelt kérdés
Két év múlva ilyenkor Magyarországnak már egy új köztársasági elnöke lesz, és amint azt az előbbinél és jelenleginél is láthatjuk, eléggé markáns tényező az, hogy milyen kapcsolatot is ápolt Orbánnal. Láttok arra bármi esélyt, hogy Orbán olyan embert válasszon ki, aki kevésbé van kötődve a Fideszhez?
2020. máj. 18. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
2030-tól Orbán visszavonul Köztársasági elnöknek levezetni.
2020. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Jah 2 év múlva ?


Kaslert lecserélik és felbukik köztársasági elnöknek. Jó keresztények kerülnek oda a kormány alatt

2020. máj. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Dzsudzsák Balázs. Miniszterelnök úr nagyon kedveli, és nem hiszem hogy ellene lenne. Hozná azt a szintet, amit Kövér és Áder..
2020. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Inkább olyan potenciális személyekre gondoltam, mint pl. Trócsányi László, vagy éppen Deutsch Tamás. (Az első szerintem azért reális, mert ténylegesen reális, míg Deutsch szintén azért reális, mert a mai politikai élet több, mint szürreális)
2020. máj. 18. 23:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a gagyi csíki sör tulajdonosa és dzsudzsi bazsi a két diplomata lesz. Esetleg Zimány Linda?
2020. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mádl Ferenc és Sólyom László speciel nem kötődött a Fideszhez (úgy értem, egyikük sem volt tag), mégis őket jelölték anno, szóval simán lehet.
2020. máj. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2030-tól Orbán. Ezt követően ha meghal mindig 10 millió magyar fogja keresni a reinkarnációját, akár a dalai lámának :)
2020. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Borkai barátnője, akit hátulról küldött fenékbe!
2020. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Hajdú Péter
2020. máj. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van már újítás a Fideszben is, mint láthatjuk az előttem megnevezett személlyel. E mellett sok lehetőség van még, amiben van TV-s, politikus, volt politikus is.
2020. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!