Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan és miben változott meg...

Hogyan és miben változott meg az életed a vészhelyzet kihirdetése óta?

Figyelt kérdés

Nekem eléggé nagy váltás volt.

Március 7-én még telt házas buliban tomboltam (Szombat) Budapesten, 11-én Magyar Kupa meccsen voltam Székesfehérváron, a március 15-ei hétvégén még házibuli volt nálunk.


Aztán a hónap végére szép lassan leállt minden, rajtam és az ismerőseimen eluralkodott a félelem valami láthatatlan dologtól, a bizonytalanságtól. Home office-ba kerültem, március 26.-án egy teljesen üres városban autóztam munka ügyben (Dunaújváros). Áprilisra már általános lett a #maradjotthon részemről is, ismerősökkel, barátokkal csak online beszélgettünk. Május 4.-én igen furcsa érzés volt újra egy teraszon sörözni két haverommal.


Azóta ismertségi körömben sokan elvesztették a munkájukat, teljes létbizonytalanságba kerültek, pár hét alatt felfordult minden, amit vártunk az évtől.



2020. máj. 19. 08:11
1 2
 11/12 anonim válasza:

Diákként. Nagyon. A tanárok többet adnak fel. Az új anyagokat nem vesszük át eléggé. Leadják a videót, jegyzeteld ki, oldd meg a házi feladatot. Semmit nem tudok.


Persze vannak, akik ugyanúgy próbálnak tanítani minket Skype-on keresztül.


Ha valaki nincs jelen az BIZTOSAN lógni akar. (Ez nem igaz.) Előre kell szólni, ha nem leszel órán.

Kész katasztrófa az egész.


Hiányoznak a barátaim. A család egymás idegeire megy.


A testvérem nem tud menni vizsgálatokra. (Több betegsége miatt jó lenne tudni, hogy milyen az állapota..)


Rengeteg program volt tervezve. Végre egy izgalmas nyár, ahol élvezem az életet. Megyek önkénteskdni. Megyek nyárimunkára. Megyek táborba. Semmi nem lesz!

Március óta várok fogszabályozásra.


A bakancslistámat sem tudom elkezdeni.

2020. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Körülöttem összeomlott minden:


- Mama meghalt március 2.-án, minden tartalék ráment a temetésre.

- 3 hét home office után kirúgtak mondván, hogy nem hoztam a megfelelő szintet.

- Sehol sem találok munkát, még egy sz....os árufeltöltői munkára is sorban állnak. Ezt már átéltem 2011-ben.

- Az albérletet nem tudtam fizetni, most hétvégén költöztem haza vidékre a szüleimhez. Főbérlő szóba sem állt velem.


Ez így 31 éves pasiként nagyon gáz érzés most. :/

2020. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!