Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A leggigantikusabb augusztus...

A leggigantikusabb augusztus 20-i tűzijátékot hogy fogjuk nézni?

Figyelt kérdés
Tömegek a Duna-parton, ahogy eddig, vagy mi az elképzelés? Mert ha otthon a TV-ből, akkor megelégszem a tavalyi felvétellel is, kissé olcsóbb lenne.

2020. máj. 19. 11:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

#10 A járvány miatt az operatív törzs január 31-én alakult meg, a veszélyhelyzetet március 11-én jelentették be. Azóta 2 hónap telt el és a kijárási korlátozástól, iskolabezárástól eljutottunk a korlátozások feloldásáig.

Auguszt 20-ig még 3 hónap van, nagy eséllyel és kis szerencsével addigra már szinte el is felejtjük a mostani helyzetet és a nyári balatoni szezonnal, az aszályos időjárással fogunk foglalkozni a nagy melegben.

Ha nem így lesz akkor meg nem fogják megtartani a tűzijátékot. A kormány bizonyította hogy mindenféle eseményt hajlandó lemondani ha szükségesnek ítélik meg.

A tűzijátékra pedig nem kötelező elmenni. Ha félsz attól hogy a tömegben megfertőződsz, akkor ne menj oda. Ez inkább olyan hisztinek tűnik, mint amit az érettségi előtt is csaptak sokan. Oda sem volt kötelező menni.

2020. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#9!


És másra gondoltam. Van, aki komolyan megsérült, de azóta teljesen felépült.

A kislányra nem emlékeztem.

2020. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Szerinted tényleg el fog tűnni a vírus augusztusra? Mert inkább sokan egy második hullámtól tartanak. Amíg nincs immunitás addig biztos marad. De ha így nézzük: a vírus november óta van biztosan jelen a világban, 6 hónap telt el, maradt még feleennyi. Szerinted csak úgy csodálatosan felszívódik?

Közvetlen megelőzhetem a fertőzést, ha nem megyek el, de ha több rokonom, barátom, kollégám elmegy, tőlük elkaphatom. Mi segíthet ez ellen? Egy újabb kijárási korlátozás, miután megint hullanak az emberek. De az már késő. És ugye te sem akarod? Vagy fújják le az egész eseményt ahogy van.

2020. máj. 19. 21:35
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

#13 Csak ismételni tudom, ez ugyanaz a hiszti ami az érettségi előtt is ment.

Lett hatalmas, tömeges fertőzés az érettségi miatt? Nem lett. Pedig több tízezren mentek érettségizni és már le is telt a 2 hetes lappangási időszak.

2020. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hol vna még aug 20
2020. máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Elég nagy különbség van az érettségi és augusztus 20 között. Itt nem különálló padokban lennének az emberek 20-an, hanem egymás sarkában taposva százezrek. És nem csak 18 évesek, hanem mindenki.
2020. máj. 20. 06:33
 17/18 anonim ***** válasza:
60%

"Elég nagy különbség van az érettségi és augusztus 20 között. "

Igen.

HÁROM TELJES HÓNAP!

2020. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%
Egyáltalán mi a szottyos felmosóronygnak kell elégetni azt a pénzt, amikor valami hasznosabbra is lehetne költeni, útépítésre, egészségügyre vagy oktatásra? Értelmetlennek tartom ezt az egész tűzijáték hisztit, több országban is fényjáték van tűzijáték helyett.
2020. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!