Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik voltak augusztus főbb hírei?

Mik voltak augusztus főbb hírei?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy augusztusban nem nyitok meg egy híroldalt sem. Természetesen így is eljutott hozzám pár hír:


- leszakadt olasz híd

- a reptér lezárása sugárzó anyag miatt

- a gendertudomány betiltása(? - gondolom itt csak a támogatás megvonásáról van szó)


Szóval mik voltak a főbb bel- és külpolitikai hírek?


2018. szept. 1. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Romániába megindult a kivándorlás, tömegesen hagyják el Magyarországot a szakképzett mérnökök, orvosok, szakemberek az egyre csak növekedő román fizetésért.

A DK egyre stabilabb, Gyurcsány népszerűsége folyamatosan növekszik lassan eléri a Fidesz jelenlegi támogatottsági szintjét.


Ezek a legfontosabb hírek (legalábbis itt a gyiken)

2018. szept. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A DK honnan jött? mert én azt láttam hogy 1 százalékot vesztett és lementek 4%-ra
2018. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

"- a gendertudomány betiltása(? - gondolom itt csak a támogatás megvonásáról van szó)"


Rosszul gondolod, senkit se érdekelt volna a dolog, ha csak az állami támogatása szűnt volna meg, arról van szó, hogy a kormány egyszerűen elveszi ennek a társadalmi nemek tanulmánya szaknak az akkreditációját, ami már azért is lett egy elég muris döntés, mert alig egy éve erre a tanmenetre ők bólintottak rá, most meg kiderült, hogy nincs rendben a dolog. Tehát hülyét csináltak magukból, a több évig tartó akkreditációs eljárás során nem volt gond, de egy év után kiderült, hogy a munkaerőpiacon nincs szükség arra kb. 20 társadalomtudósra, aki itt végez, csak ugye még nem is végzett senki, de már tudják, csak akkor tavaly ezt miért nem tudták?

2018. szept. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


"Ezek a legfontosabb hírek (legalábbis itt a gyiken)"

Mint írtam, csak itt a gyiken terjengenek ezek a hírek.

2018. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Kőbányai szopófantom😆😆
2018. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szarossgatyadobó nimfa
2018. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!