Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Máshol szabad nálunk tilos....

Máshol szabad nálunk tilos. Melyik magyar korlátozással nem értesz egyet ?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint a fegyvertartás, füves cigi, autóvezetés egy pohár bor után stb. Te melyik korlátozást szűntetnéd meg ?

2020. máj. 19. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#4, #5-nek:


Te fideszes vagy, igaz? Azok szoktak a statisztikai számokkal játszani.


2019-ben az országban 16627 közúti balesetet okoztak.

2019-ben 1396 esetben okoztak balesetet ittasan.

A 16627-nek az 1396, 8,39%-a.


Tehát a 2019-ben okozott közúti balesetek okozóinak 8,39%-a volt ittas.


Egy kedves, nőnemű, közvetlen hozzátartozódat akard hülyének nézni.


Továbbá:


-Nem vezetek,

-nem fogyasztok alkoholt.


Mindkettőt benézted. XD

2020. máj. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
#11 Te értettél egy szót is abból, amit írok?
2020. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#11, #12-nek:


Érdekes hogy egy általam felvetett aspektusnak te akarod diktálni a mérv-adó feltételei. Ráadásul úgy, hogy a kisujjadból szopott, és így természetesen a te hipotézisedet igazoló adatot veszel alapul. Az önteltség non plus ultrája, hogy ezt kioktató hangnemben még számon is kéred. XD


Az ominózus mondatrész: " az autóvezetők kevesebb mint 1 százaléka ittas."

2020. máj. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ismét #11:


A hallgatásod a politikai hovatartozásodat firtató kérdésem kapcsán több mint beszédes.

2020. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Rendben akkor szerinted az autóvezetők hány százaléka ittas? Szoktam biciklizni forgalmas utakon, szóval ha azt mondod, hogy minden tizedik autós ittas, akkor többet nem ülök biciklire.
2020. máj. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mindegy, nem várom meg a válaszodat, mert úgyis legfeljebb mondasz egy irreálisan nagy számot, hogy igazad legyen. Mondhatnám, hogy számoljunk 5%-al, de arra is azt fogod mondani, hogy légből kapott.


Ezért rossz veletek, Fideszesekkel vitázni, mert kihasználjátok, hogy bizonyos dolgokról nincs statisztika és akkor olyan baromságokat is mondhatsz, hogy minden második vezető ittas, fogadjam el, vagy hozzak hiteles mérést az ellenkezőjére.


Sokszor "érveltek" így, mikor a nők elleni bántalmazásokról van szó, akkor is ti szoktatok előrukkolni azzal, hogy a látens eseteket csak mi találjuk ki és tényleg csak a nők 1-2% van bántalmazva.

2020. máj. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kerestem egy forrást, még húsvétkor se érte el az 1 %-ot az ittas vezetők aránya.

[link]

Tudom mi lesz a következő "érv"; nem az összes autóst kérdezték meg és különben is már 5 éves a cikk, azóta teljesen más lett az italozási szokás.

2020. máj. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#13, #15-nek:


Én kb 20 éve hajtom napi szinten a bringát, méghozzá forgalomba besorolva.

Ezenkívül pedig az építő-iparban dolgozom.


Én amondó vagyok, hogy a kérdésed az ittas vezetők arányáról pontatlan.

Ittas alatt azt érted aki berúgott, vagy azt is aki csak fogyasztott alkoholt?


Mert ha mindenkit aki fogyasztott bármennyit is, akkor a gépkocsi-vezetők legalább 15-20 százalékára teszem az "ittas" vezetők arányát. Ez teljesen biztos!

2020. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Erről beszélek, akkorát lódítasz, amekkorát nem szégyellsz. Akkor most gondolom be fogod bizonyítani, hogy a józan vezetést kéne tiltani, mert ha 20 százalék okozza a balesetek 8,39 százalékát, akkor javasolt az ivás.
2020. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!