Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek az új törvénnyel?

Egyetértetek az új törvénnyel?

Figyelt kérdés

[link]


Én evvel értek egyet:

[link]



2020. máj. 20. 14:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, egyetértek a törvénnyel 😊
Nem értek egyet vele 😡
31 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogok hulye linkekkel foglakozni ... ird le a szavaiddal, hogy mi nyugod van.
2020. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Bájos, hogy rögtön kevered a transzszexualitást és belinkelsz valamit a genderes cuccot. transzSZEX vs. gender. Tehát biológiai és társadalmi nem.
2020. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
biztos nagyon örülnek neki a társadalom 0,000001%-át kitevő transzneműek, hogy a hátukunk örjöngenek ki politikusok közhatalmi pozíciókat
2020. máj. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
76%
Emlékszünk mikor legutóbb a KDNP elért valamit, az a vasárnapi boltzár volt, az is nagy siker lett.
2020. máj. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

"Emlékszünk mikor legutóbb a KDNP elért valamit, az a vasárnapi boltzár volt, az is nagy siker lett."


Mivel fellázadtatok, mint az internetadó ellen a a nagyon ""független"" diákparlament.

2020. máj. 20. 14:48
 6/37 anonim ***** válasza:
39%
Én igen. Az egy súlyos pszichés betegség, ha valaki annyira nem képes elfogadni önmagát, hogy képes arra, hogy kés alá feküdjön és hivatalos úton "megváltoztassa" a nemét. Az ilyen embereknek nem biztatás kell, hogy csinálja csak, hanem segítség. A elmebeteg liberálisok a szakadékba küldik az ilyen embereket.
2020. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
50%
Elsőre leszögezem, hogy nem szeretem a kormányt, az intékzedésük 99,99%-át károsnak és hibásnak tartom. Na ez az egy a 0,01%-ba tartozik. Én liberálisnak vallom magam, a melegeket meg a leszbiket is simán elfogadom, de ez a transz nemváltoztatós izé ez egyértelmű elmebetegség amit pszichiátrián kell kezelni, nem utat engedni neki.
2020. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
31%

"Emlékszünk mikor legutóbb a KDNP elért valamit, az a vasárnapi boltzár volt, az is nagy siker lett."


ott gyűlölték meg a kereskedelmi dolgozók a baloldalt :)

2020. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
38%
Én ezen röhögök egy ideje! Elmondom miért évek óta hallom, a genderlobbi miatt síró idiótáktól, hogy a férfi az akinek fütyije van a nő meg az, akinek puncija, most kiderült, hogy ez sincs így, hanem a kromoszómák a döntők. Akkor most mégis a genderlobbinak van igaza, elvégre nem is a látszólagos nem a lényeg? 🤔
2020. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
40%

brian élete jelent jut eszembe

"igaz, hogy nem szűlhet gyereket, hiszen nincs méhe, de joga lehet hozzá"


jah jah jah :DD joga, verjük szét a jogrendszert, mert 0,000001%nyi lókitti nőnek akar öltözni, de a személyiben nem kettessel kezdődik a neve

meg unikornis sem lehet

2020. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!