Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig tart még ez a maszkozás...

Meddig tart még ez a maszkozás és sávos vásárlás?

Figyelt kérdés
Már mindenki csak kényszerből húz maszkot, és egyre többen felejtik el ezt a sávos vásárlást. Meddig tart még ki ez a két intézkedés?
2020. máj. 23. 10:07
A kérdező szavazást indított:
A rendkívüli jogkör végéig (jövőhét)
Június végéig
Nyár végéig
Idén
Tovább
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Amíg az életek védelme indokolja. Ha eltűnik a vírus akkor nem kell, de amíg jelen van ez egy fontos intézkedés saját magunk de leginkább embertársaink védelme érdekében.
2020. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Remélem már nem sokáig, mert megőrülök tőle. A maszk még hagyján (azt is utálom egyébként, viszketek alatta, nem látok lefelé, stb.), de a sávos-dologtól ölni tudnék. Reggelente nem tudok reggelit venni munkába menet (sokszor 10-re kell mennem Ügyfélhez, és kb. épp 9, fél 10 körül szoktam ilyenkor bemenni valami Tescóba reggeliért), illetve tegnap a postát kellett volna elintéznem délelőtt, persze nem lehetett...
2020. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb addig, míg van új fertőzött és utána még bizonyos ideiig szerintem.

A sávos vásárlást én sem kedvelem, pedig nyögdíjas vagyok.

A kijelöltekben csak délelőtt, minden más boltban bármikor lehet menni.

Miért gondolják azt, hogy az összes nyugdíjas csak közértbe, patikába és piacra jár?

2020. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
#2 miert nem veszed meg elore? vagy miert nem viszel otthonrol? komolyan ez a legnagyobb problemad?
2020. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Postára mehetsz akár mikor.9-től meg épp rá...
2020. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
A sávos vásárlás szerintem hamarabb meg fog szűnni, mint a maszkozás. A maszk még jó sokáig velünk lesz.
2020. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A rendkívüli jogrend végééig tart, ha nem hosszabítják meg a parlamentel a rendeleteket. Az összes rendelet, amit a veszélyhelyzetben hoztak a rendkívüli helyzet és a korlátlan jog visszaadása után érvényét veszti.
2020. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

"#2 miert nem veszed meg elore? vagy miert nem viszel otthonrol? komolyan ez a legnagyobb problemad?"


Igen, ez a legnagyobb problémám, mert nem akarom és nem tudom előre megvenni. Hektikusan járok, nem minden nap, és sokszor nem tudom előre. Egyszerűen csak utálok minden korlátozást, és utálom, hogy bárki meg akarja szabni, mikor hova mehetek.

2020. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

"Postára mehetsz akár mikor.9-től meg épp rá..."


9-12 között a postára is csak 65 év felettiek mehetnek, szombaton pedig a posta nálunk konkrétan ebben az idősávban van nyitva...

2020. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

"Nem csoda, hogy 6-ra jársz, biztos valami melós vagy, aki két szót nem tud értelmezni."


Nem én vagyok aki azt írta, hogy 6-ra jársz, de most őt védeném meg. Figyelj. Mentős is lehet. Tüzoltó is. Ápoló, nem kell hogy gyári munkás legyen. És, ha gyári munkás akkor mi van? Az is lehet, hogy műszakvezető. ;). Nem tudhatod mit dolgozik, de mindenki munka egyforma tiszteletet érdemel és minden munka fontos. De úgy látszik ezt Te nem tudod még. Valószínűleg azért, mert sose dolgoztál, maximum még Egyetemre jársz. Csak azt nem értem, hogy tudatlanul miért válaszolsz olyan részekhez, amelyek téged nem igazán érintenek.

2020. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!