Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem Gyurcsány Ferenc lesz...

Ha nem Gyurcsány Ferenc lesz az ellenzéki miniszterelnökjelölt akkor ki tán Fekete Győr Andris?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem, hanem Hakapeszi Maki.
2020. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Minden pártnak lesz miniszterelnök jelöltje. Nem tanultad középiskolába, hogy megy ez?
2020. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

Az ilyen kérdéseknek mi értelme?

2016-ban gondolta valaki, hogy Karigeri lesz?

2020. máj. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

12:52: nagyon valószínű, hogy ha egy csöpp esze maradt az ellenzéki pártoknak, hogy közös jelöltet fognak állítani. És az nem Gyurcsány lesz. De nem is Fekete-Győr András, aki egyébként teljesen alkalmas lenne a posztra.

De a kérdezőnek, mint egységsugarú Fidesz-trollnak, már most ki van adva a lejáratás.

2020. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok meggyőződve róla, hogy fidesz-troll. Simán lehet dk-fanatikus.
2020. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos nincs eszük, csak maguk között sem tudnak megállapodni. Csoda volt, hogy Budapesten összejött valami, de az is eléggé szánalmasan. Az a baj, hogy az ellenzéki pártok között nincs senki aki értene hozzá vagy lenne akkora támogatottsága. Itt maximum annyi lesz, hogy a Fidesz nem többségben nyer, de nyer, majd koaliciót alakít valakivel és ugyanúgy kormányoznak tovább. Más alternatíva nincs.


Magyarország mindig jó volt kutatásokba és tudósokba. Technokrácia kell. :) Tudosokból álló vezetőség. \o/. Mennyire előre vinnék az országot. És mielőtt gazdasággal jön valaki: Gazdaságban is vannak "tudósok". Egyetemen rengeteg közgazdászt és gazdasági szakembert találsz akik jobban értenek hozzá, mint most a Fideszben bárki.

2020. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem én lemaradtam valahol,most mindenfélte viccet vagy iróniát félretéve. Sorra jönnek a közös jelöltes kérdések,meg az összefogott ellenzékről , ezt mikor ki,és hol mondta,hogy ők össze fognak fogni és közös jelöltet állítanak ? Mert már legutóbb is ez az egy esélyük lett volna,és mégsem tették. Szóval ne becsüljük túl őket.

Ismétlem,lehet ,hogy én maradtam le valamiről,ha így van,megköszönném ha linkelne valaki egy forrást.

2020. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Végül is csak minden második nap elmondják.
2020. máj. 23. 13:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nem Gyurcsány Ferenc lesz az ellenzéki miniszterelnökjelölt. ez kijelentő mondat. Lesz miniszterelnökjelölt. A neve akkor sem lenne publikus, ha bárki tudná most. Elfogadom, hogy sokan találgatnak, azonban ezek a találgatók között nincs olyan, akinek erre a legcsekélyebb ráhatása lenne. Azok ugyanis még nem foglalkoznak e témával.
2020. máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én a Dobrev Klárát azért meggreifolnám.
2020. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!