Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Deák Ferenc téri vagy az...

A Deák Ferenc téri vagy az Olaszliszkai gyilkosság volt brutálisabb és kegyetlenebb?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 23. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Olaszliszkai
Deák Ferenc téri
24 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő borzalmas tragédia, nem lehet összehasonlítani, hogy ez a rosszabb vagy a másik..
2020. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Ilyenkor azért felmerül bennem hogy mit keres egy 16 éves éjszaka a Deák téren szórakozva, mikor otthon kéne aludnia/tanulnia, de ettől függetlenül mindkét eset borzasztó.

Apropó, kell tippelnem a gyilkos etnikai hovatartozását illetően?

2020. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Mindkettő elég borzasztó, elég baj, hogy ilyenek megtörténhetnek.

Lehet, hogy nem ártana visszaállítani a halálbüntetést. Biztos nem volna egyszerű, főleg az EU miatt, de az USA-ban is van, ami nem egy diktatúra. Már csak elrettentésnek se ártana bevezetni.

2020. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
26%
"Origo". Komolyan van aki még olvassa? :o
2020. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

#4 Amíg a 444-nek van olvasottsága addig min csodálkozol?


Lassan az Index is átmegy 444 színvonalra..

2020. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
444-et sem olvasok. :D Indexet néha. HVG-n vannak jó cikkek, illetve ott nem hoznak le mindent csettintésre. Utána néznek normálisan. Tapasztalat, mert én is küldtem már be.
2020. máj. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Fortissima Finguss ***** válasza:
64%

Ez a mostani, az eddigi infók alapján cigány belügy. Az olaszliszkai nem volt az.

Persze az olaszliszkai áldozat etnikuma nagyon pikáns...Erről többet nem mondok

2020. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%

Ha két bűnöző csoport összecsap, nem is tudom... Nem mondom, hogy örülök, de csak egy cigit kérek...

Viszont amikor ártatlan embereket végeznek ki, és a gyerekeit is hasonlóval fenyegetik... Nem is tudom, hogy melyik állatiasabb cselekedet.

2020. máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

Közben kiderült,hogy az áldozatok magyarok,az elkövetők cigányok.


Én frankón örülnék egy új Hitlernek,csak ez ne zsidókat,hanem cigányokat akarjon írtani.

2020. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

"Én frankón örülnék egy új Hitlernek,csak ez ne zsidókat,hanem cigányokat akarjon írtani."


Akkor nagy baj van a fejeddel, ha még egy ilyet szeretnél. Én nem éltem akkor, de nagyon örülök neki, hogy nem kellett átélnem. De azt nem bánnám, ha te átélted volna, mert akkor most nem szóltál volna hozzá ilyet. Amúgy tudod, a 2. világháborúban nem csak zsidókat vittek el, hanem cigányságból is, és ha mind a zsidók és mind a cigány népesség már lecsökkent volna akkor jött volna a többi.. magyarok, szlovákok..stb. Senkit sem kíméltek volna.. Csak a háború véget ért, elbuktak, így nem jutottak el addig. Szóval örülj inkább.

2020. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!