Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem is lenne olyan rossz az...

Nem is lenne olyan rossz az internetadó?

Figyelt kérdés

Igen tudom ez már egy régi, ellenszenveket kiváltó kérdés.


De én így utólag erre ránézve, egyáltalán nem tartom rossz döntésnek.


A mai fiatalok többsége már nem is tud a virtuális világ nélkül élni. Túl sokat használják a telefont, és nem tudják hol vannak a határok.


Lehet azt mondani hogy az internet hasznot hoz, tudást ad, megkönnyíti az emberek életét. De ez csak egy amolyan virtuális tudás.


A Fiatalok egy része antiszociális, nem tudnak beszélgetni, szórakoztatni magukat telefon nélkül, vagy számitogép nélkül. Ez egy generációs probléma.


A 40 feletti generáció, sokkal jobban tud egymással beszélgetni, ismerkedni, akár idegen emberekkel is.


Ez annak köszönhető hogy nem telefonon hívták fel egymást, hanem elmentek egymáshoz és találkoztak. Nem interneten ismerkedtek meg hanem az utcán.


Sokkal többet olvastak könyvet, képregényeket amelyből hasznos tudást kaptak, és nem dezinformalást mint az interneten. Mert az interneten sosem tudod hogy ki írja, igaz e egyáltalán. És sokszor ellentétesek is az információk!



2020. máj. 23. 14:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:
A másik ok amiért eztondom, mert szerintem mindenkinek önkritikaja kellene hogy legyen, és ha valaki még nem is tökéletes mást tökéletessé tud tenni.
2020. máj. 23. 15:39
 32/73 A kérdező kommentje:
Rosszul mondtam hogy valamilyen szinten nem könnyíti meg, de ti meg kénytelenek vagytok felfogni hogy kevesebb internet használat mellett nem szűnik meg az internet.
2020. máj. 23. 15:39
 33/73 anonim ***** válasza:
100%
Legalább az életkorodat áruld el kérlek.
2020. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
100%

"de ti meg kénytelenek vagytok felfogni hogy kevesebb internet használat mellett nem szűnik meg az internet."


Mondta itt valaki, hogy nem?

2020. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 A kérdező kommentje:
Tudod nem vagyok személyeskedő kisköcsög, hiába akarsz erre rá venni.
2020. máj. 23. 15:41
 36/73 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Deutsch Tomi a kérdező. Az is kb. ilyen ostoba.
2020. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy êrződik abból amit mondtok.
2020. máj. 23. 15:44
 38/73 anonim ***** válasza:
20%

Az aki kifizeti az alapvetően nem olcsó havi díjat,főleg ha megy mellé a Tv,vagy mobil net az az simán kifizetné azt adóval együtt is,úgy mint pl.a biztosítási adót.

Az ellen nem világítottak a baromarcúak.

2020. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
80%

"Ez annak köszönhető hogy nem telefonon hívták fel egymást, hanem elmentek egymáshoz és találkoztak."


Azért azt tisztázzuk le attól, hogy te egy környezetbe élsz a ismerőseiddel, mások még nem.

2020. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 A kérdező kommentje:
De a fiatalok talán nem tudnak a környezetükben jó ismerősöket találni? Ez is egy probléma na látod
2020. máj. 23. 16:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!