Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, ki fogják...

Mit gondoltok, ki fogják tiltani az iskolákból a homoszexuális tanárokat?

Figyelt kérdés

Most, hogy a transzneműeket is megpróbálja ellehetetleníteni a magyar kormány, valószínűleg nem állnak meg majd itt, hanem az egész LGBT-közösség jogait apránként leépítik.


Én tanári szakra járok az egyetemen és nekem is van meleg szaktársam. Szerintetek előfordulhat, hogy őt ezért később majd nem engedik tanárként dolgozni?



2020. máj. 23. 15:03
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
43%

"#8, tehát, aki szemüveges, mert nem 100%os a szeme, az ne tanítson?"


Hát repülést azt ne. Matematikát igen.

2020. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
30%
A tanároknak nemcsak a tananyagot kell átadniuk, példát is kell mutatniuk a gyerekek számára. Ha egy tanár szemüveges vagy cukorbeteg, attól nem lesz a gyerek is az. Ha b_zi, és ezt az órán egyértelművé teszi, az viszont már a gyerekekre is hatással van.
2020. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Miért rosszabb egy homoszexuális tanár, aki tartós, boldog párkapcsolatban él, mint pl. a heteró tanárok, akik a tanár kollégáikkal csalják a házastársuk? Nálunk általánosban ez volt, hogy összejött egy tanárunk meg egy tanárnőnk, úgy, hogy mindkettőnek családja volt és gyerekeik, ráadásul a tanárnő gyerekei a mi sulinkba jártak.


Ezt nem bírom felfogni, ha ezt megtehetik heterók, akkor egy normális, visszafogott homoszexuálissal mi baja van az embereknek?

2020. máj. 23. 18:51
 24/43 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is volt meleg, pap tanárom.

Se keresztény, se meleg nem lettem.


Sőt! Senkit nem ismerek, aki meleg lett volna az iskolából.

Pedig hidd el, nem maradt titokban, hogy a kémia tanárunk egy meleg pap volt.


Ahogy a hetero tanár sem viszi be a szexuális életet a tanótára, úgy a meleg tanár sem viszi be.


Aztán mi van, ha kiderül, hogy a tanár meleg? Aki meleg, már előtte is meleg volt, mielőtt suliba ment.

Ha nem derül ki, ugyan az a tanár marad, mint előtte. Ami változik a róla alkotott elképzelések. És a sajat félelmei az embereknek.



Mondjuk magyarok rúgtak már ki tanárt ennél kevesebbért is: pl, amikor az ének tanár metál hörgős fellépéssel szerepelt egy ki-mit-tudom.


Ugyanakkor a társadalom a gyerek verő, alkoholista heteroszexuális tanárokat teljesen tolerálja. A BSE edzője, ami az európa bajnok és olimpiai kardvívókkal foglalkozott, de mennekültek tőle, mert verte a 10enéveseket. Akinek volt esze és lehetősége, átment a Vasasba.


Nézzük kik voltak melegek a történelemben: Leonardo Da Vinci, Mednyánszky, Pilinszky, Alföldi, Oláh Ibolya...


Sokan mások, akikről nem is tudnád.


Egyik főnököm meleg volt. 15 éve vezette az egyik részleget. Mindenki szerette, mert nagyon jó fej. Aztán hirtelen összeházasodott Amerikában. Hirtelen mindenki elforudult tőle, mert meleg. A céget is ott hagyta a végén, mert a beosztottjai nem engedelmeskedtek neki. Az utóda hetero. Azóta az a részleg alul teljesít.

2020. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 DominikX ***** válasza:
61%
Hát ilyen tanárhiányban merész dolog lenne megtenni, dehát ebből az inkompetens kormányból kinézem. A nép azt is megengedi, hogy ekkora tanarhiány legyen az országban, szóval Magyaroszágon bármit meg lehet tenni.
2020. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
79%
A lényeg, hogy legyen kit gyűlölni. Ezt tanítja meg a gyerekeinek itt sok ember?
2020. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy aki homofób azért az, mert az életben olyan példákat látott (klubok, híradó) amik mindenkinél kiverik a biztosítékot. Őket semmivel sem lehet meggyőzni. Ha csak egy PICIT kinyitnátok a szemeteket, látnátok hogy bizony sok a normális meleg, csak ők nem kürtölik világgá (ahogy egy normális heteró sem teszi ezt).

És ahogy valaki mondta: "Végülis ebben az országban annyira jól működik minden, hogy a legfontosabb dolog most az, hogy mi legyen a melegekkel."

Azt meg nem is értem, hogyha valaki tanár meg meleg is, annak mi köze egymáshoz. :D

2020. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim válasza:
25%
Nagyon helyesen teszik! Magyarország egy keresztény, hetero ország! És még mielőtt lefideszeseznétek, elárulom, hogy jobbikos vagyok.
2020. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
8%

Ha tudnád, hogy mennyi keresztény pap meleg! Azért lettek azok, mert féltek, hogy kiderül és ez bűn. 2 tanárom is piaristáknál meleg.


Surprise mother funker!

2020. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
38%
Addig, amíg nem tolják a kollégáik és (főleg) a diákok képébe, hogy ők homokosok, és az milyen jó, legyetek ti is azok, addig a kutyát nem érdekli, hogy melegek-e? Amúgy nem vagyok fideszes, de a transzneműek "lyogainak" a visszafogása különösen jó ötlet.
2020. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!