Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, ki fogják...

Mit gondoltok, ki fogják tiltani az iskolákból a homoszexuális tanárokat?

Figyelt kérdés

Most, hogy a transzneműeket is megpróbálja ellehetetleníteni a magyar kormány, valószínűleg nem állnak meg majd itt, hanem az egész LGBT-közösség jogait apránként leépítik.


Én tanári szakra járok az egyetemen és nekem is van meleg szaktársam. Szerintetek előfordulhat, hogy őt ezért később majd nem engedik tanárként dolgozni?



2020. máj. 23. 15:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
40%

29

Honnan tudod, hogy "azért" lettek papok?

Egyébként ha egy pap természetellenesen érez, az magában nem bűn, de a kifejezése már igen.

A plátói szerelem érzése leküzdhető, ha valóban küldetéstudata van, az biztos.

2020. máj. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Meet engem tanított és sokat beszéltem vele tanítási időn kívül. Mondhatni lelki gondozói kapcsolatban voltunk.


Ez mennyire válasz számodra?

2020. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

31

Egy pap mondta. Akivel lelki gondozói kapcsolatban "voltUNK". Gondolom, az lett volna a feladata, hogy téged gondozzon.

2020. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%
És a meleg diákokat is? Annyira bírom, hogy az emberek nem fogják fel, hogy a melegek nem tudnak kihalni, elfogyni. Volt leszbikus föcitanárom, és voltak meleg évfolyamtársaink, illetve az alattunk lévő osztályban is már azelőtt, hogy a leszbikus tanárt egyáltalán felvették a suliba dolgozni.
2020. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
32%

Már éppen ideje lenne ki tiltani őket,mikor vannak egészséges pedagógusok is.

Én nem díjaznám,ha ilyen ember,emberek nevelnék a gyerekemet.

2020. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:
32%
#35: szívemből beszéltél!
2020. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
49%

Sokkal fértőzőbb a vallásos pedagógus, meg az identitás vadász, mint az, akiről az iskolában sosem derül ki, hogy milyen nemi identitása van.


Keress fel egy gyermek pszichológust és kérdezd meg, hogy ki okoz traumát? Hát nem azok, akik tudnak a gyerekekkel bánni!

2020. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
43%
"Én nem díjaznám,ha ilyen ember,emberek nevelnék a gyerekemet." Már megbocsáss, de engem nem a pedagógus nevelt, hanem a szüleim.
2020. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
Azért írom, mert volt homoszexuális tanárom.
2020. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
9%
#37 A vallás semmilyen kárt nem okoz, amíg nem lesz valakiből fanatikus. A homoszexualitás igen, mert nem lehetnek utódai, legalábbis természetes úton.
2020. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!