Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne negatív,hogy a...

Miért lenne negatív,hogy a kormány elfogadta azt a "nemváltós" törvényt?

Figyelt kérdés

[link]


A parlament elfogadta a törvényt.

Személy szerint, én támogattam az elfogadását.


Már elnézést, de az érzések az ember személyes dolgai, nem erőltethetők rá se a másik emberre, se a társadalomra, hogy biológiai tényként "tolerálja".


Akkor se, ha temérdek pénzt-energiát-lobbitevékenységet áldoznak rá bizonyos ebből élő körök, hogy normálissá tegyék.


Hiba volt, hogy a normális emberek hagyták ennyire elszaladni a lovat, Nyugat-Európában még messzebbre szaladt a ló. Ideje visszatérni a helyes útra.

Nem a tünetet kell ebben sem kezelni, hanem az okokat kell kideríteni legelőször.



2020. máj. 23. 18:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó!Ez Magyarország!Itt mindenki mindent tud,jobban tudja azt is mi a jó a másiknak.Mindenben a legokosabbak:D


Nem tudtad?:)

2020. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%
Fehér, keresztény, hetero férfi vagyok soha senki nem akarta rameroltetni a transzideologiat pedig egy libsi társadalomtudományi szakon tanultam. Attól hogy Béla Blanka akar lenni, ő baja, senki másnak nem lesz rosszabb.
2020. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk azoknak rosszabb akikkel egy öltözőbe van a strandon nőkkel. ;).
2020. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem rég olvastam egy cikket, amiben egy férfiból nővé vedlett emberke, lesajnálóan nyilatkozott a hetero férfiakról, mert nem akarnak vele lefeküdni. Talán mert biológiailag alapból nem nőnek született.
2020. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
A gyakon ultraliberálisnak számítok, de az én toleranciám határa pontosan itt húzódik: a nemváltókat, akik képesek még át is műttetni magukat, egyértelműen pszichiátriai esetnek tartom.
2020. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%
És ki tudja hány perverz disznó venné igénybe,azt a kártyát,hogy nőnek érzik magukat és besétálnak az öltözőbe bámészkodni. Amúgy meg ez csak az adott emberre és a kiszemeltjére vonatkozik és lehetőleg még bármi komolyabb dolog előtt bevallani,az ilyen dolgokat.
2020. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a nemváltás ha szükséges, had legyen már alapvető emberi jog, más kérdés, hogy ez egyébként is igen ritka, de ha a valóságban létezik a "probléma" senkinek ne legyen hátránya azért, mert a másik nem tagjaként tudja hasznos emberként elképzelni magát a társadalomban. Az már egy másik kérdés, mennyire tud majd valóban a másik "új" nemű személyként elfogadott ember lenni. De az már egy másik történet.
2020. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
35%

Az elmebetegség ezen formáját, ami súlyos testkép, és személyiség zavarban jelenik meg, nem szabad hogy öncsonkítás útján, valamiféle “szabadságként” definiálódjék!

Ha az emberi normákat felrúgjuk, az őrület nevében, akkor mi fog ezentúl “normálisnak” számítani? Hát a nemnormális válik az új példává, megtömve hangzatos hazugságokkal, és félremagyarázásokkal, míg a valódi normalitás, tisztasága okán üldözötté válik.

Ha ez bekövetkezik, az emberiség végét fogja jelenteni mint meganyiszor a történelemben, ahol a hedonista, perverz, ferdehajlamúság ki tudott törni!

2020. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!