Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostani fiatalok, rákerestek...

Mostani fiatalok, rákerestek Gyurcsány igazi arcára? Utánanéztek őszintén, hogy mik történtek 2006-ban?

Figyelt kérdés

nézzetek utána, csak egyszer olvassátok el. Nem kell Gyurcsány ellen fordulni egy pillanat alatt, nem is lehet, de azért olvassuk már el ezeket, lássunk tisztán végre. Valaki belinkelt tegnap este egy másik cikket, azt is érdemes olvasgatni, origo vagy index, nem tudom

[link]



2020. máj. 26. 13:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok Gyurcsány rajongó, de Origo-t nem fogok olvasni, mert a politikai cikkek 99%-a hazugság. :)
2020. máj. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 LazyJones ***** válasza:
76%
Látom, a mai ukáz a pártközpontban az volt, hogy emlékeztetni kell mindenkit a 2006-os időszakra. BOOOORIIIIINNNGGGG!
2020. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Igen! Olvassátok el! De minden betüjénél jusson eszetekbe, hogy ezt olyan irta és ajánlotta akiknek fö pártfeladatuk az ellenzék lejáratása. Ezért fizetik öket.
2020. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 Micimacko67 ***** válasza:
77%

Én sem vagyok, Gyurcsány rajongó...de sok fideszes politikus hajlamos elfeledkezni annak az ősznek a teljes történetéről...

A beszéd nyilvánosságra kerülése után milyen zavargások voltak a pesti utcákon, gyújtogatások, stb...

Ennek semmi köze nem volt a jogos tiltakozáshoz!

Fanatikus csőcselék (tisztelet a kivételnek) lehetőséget látott ebben az időszakban az ereje fitogtatására...

2020. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
19%

Nem hiszem.

Nekem hihetetlen és teljesen logikátlan, hogy aki elutasítja Fideszt, az hogyan lehet lelkes MSZP, DK rajongó, szavazó. Ha a Fidesz nem jó, akkor az MSZP, DK sem. Hiszen ugyanazért szidják a Fideszt, amit az MSZP is csinált, amiből kivált a DK.

Annyira leszerepeltek, fura, hogy valaki ezeket mind elfelejtette. És ráadásul saját maguk vallották be.

1: Mi hazugság? Az öszödi beszéd? Az tény. Vagy amit 2006-ban műveltek? Arról is vannak felvételek. Nem kitaláció.


És ha valakinek nem sikerült volna értelmeznie a leírtakat, nem vagyok Fideszes. Az írásom lényege, hogy a Fidesz és az MSZP és a DK ugyanolyan rossz.

2020. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
63%

"És ha valakinek nem sikerült volna értelmeznie a leírtakat, nem vagyok Fideszes. Az írásom lényege, hogy a Fidesz és az MSZP és a DK ugyanolyan rossz."


Ez igaz. És van egy olyan fogalom, hogy a kisebbik rossz. Ha csak Gyurcsány vagy Orbán lenne, akkor Gyurcsány mellett tenném le a voksomat, mert ő a kisebbik rossz. Egyszerűen agyvérzés kerülget a Fidesz propagandájától már. Nem a kormányzásukkal van a problémák, hanem a médiájukkal. Lehetne ezt normálisan is csinálni, de nem... Simán szavaznék minden évben a Fideszre, mert az országot jól viszik előre, stabil a gazdaság, de a propaganda miatt nem teszem.

2020. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%

Meg sem néztem a linket, nem is fogom.


Nem merengek a múltban.


Elégedett vagyok Gyurcsány F. jelenlegi demokratikus, európai felfogásával, és ennyi.


27F

2020. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
28%
A baloldaliaknak mindegy hogy mennyi magyar szenvedet fletó miatt.
2020. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Annyira elegem van már ebből a gyurcsányozásból, nem tudunk 2020-ban a jelenkorra fókuszálni és arra, hogy most mi van?

Baromi unalmas már ez a mutogatás meg hárítás, meg anyámf-sza, fejezzük már ezt be, aki követi a politikát annak semmi újat nem mond. Az, hogy Gyurcsány egy f-sz még nem teszi a Fideszt meg Orbánt nemf-sszá.

2020. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
26%

"elegem van már ebből a gyurcsányozásból, nem tudunk 2020-ban a jelenkorra fókuszálni és arra, hogy most mi van?„


Jaja,mert a baloldal nem orbán meg a fidesz 10-20 éves ügyein csámcsog állandóan.

2020. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!